Durex Invisible Close Fit, prezerwatywy, 3 sztuki

Marka: DUREX
Dostępny
16,93

O produkcie: Durex Invisible Close Fit, prezerwatywy, 3 sztuki

100032396

Opis

Prezerwatywy Durex Invisible Close Fit to supercienkie, lateksowe, dopasowane prezerwatywy o kształcie easy-on, gładkie, najcieńcze spośród prezerwatyw Durex. Szerokość nominalna: 52,5 mm.


Właściwości

Prezerwatywy Durex Invisible Close Fit są smuklejsze, aby zapewnić lepsze dopasowanie i doznania. Osoby, które nie przepadają za grubszymi prezerwatywami, mogą spróbować tych cienkich prezerwatyw Durex i doświadczyć czegoś zupełnie nowego. Sposób, w jaki Durex produkuje prezerwatywy, zapewnia najwyższą jakość, więc nie ma żadnych nieprzyjemnych zakłóceń, można się po prostu zrelaksować i cieszyć chwilą spędzoną z drugą osobą.

Durex Invisible Close Fit to przezroczyste, wykonane z lateksu (kauczuku naturalnego) prezerwatywy w kształcie Easy-On ze strzykawką, aby były łatwiejsze do założenia i zapewniały eleganckie dopasowanie, dzięki czemu możesz czuć się swobodnie i cieszyć spokojnym seksem ze świadomością, że jesteś chroniony. Prezerwatywy te charakteryzuje również to, że mają ścisłe dopasowanie – ich nominalna szerokość wynosi 52,5 mm – i są wstępnie nasmarowane lubrykantem silikonowym, zachowując przy tym bezpieczeństwo i ochronę.

Jak długo można stosować Durex Invisible Close Fit?

Prezerwatywy są materiałem łatwo ulegającym uszkodzeniu. Przy odpowiednim przechowywaniu pozostają skuteczne przez 3 do 5 lat. Narażenie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub światła fluorescencyjnego (lampowego), ciepła, wilgoci i ozonu mogą znacznie skrócić okres przydatności męskich prezerwatyw lateksowych. Aby mieć pewność, że wszystkie prezerwatywy są w dobrym stanie, należy regularnie i losowo sprawdzać zapasy, utrzymywać odpowiednie warunki przechowywania i zużywać je przed upływem ich terminu ważności.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Durex Invisible Close Fit?

Większość ludzi może bez problemu używać prezerwatyw Durex o lepszym dopasowaniu – stosowanie ich nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Rzadko kiedy lateksowe (gumowe) prezerwatywy mogą powodować podrażnienia u osób uczulonych na lateks lub podatnych na nadwrażliwość na gumę. W niektórych wypadkach lubrykant zastosowany na prezerwatywach może być drażniący.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Durex Invisible Close Fit?

Wszyscy mężczyźni i kobiety mogą bezpiecznie używać męskich prezerwatyw Durex z wyjątkiem osób z ciężką reakcją alergiczną na gumę lateksową. W ich przypadku, w szczególnych okolicznościach, np.  wysokie ryzyko zakażenia wirusem HIV, jeśli prezerwatywy nielateksowe nie są dostępne, lekarz może dokładnie ocenić stan zdrowia, a następnie zdecydować, czy możliwe jest stosowanie prezerwatyw lateksowych.


Jak stosować

Zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania.


Ostrzeżenia

Należy pamiętać, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową.


Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

Reckitt Benckiser Poland S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki


Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Prezerwatywy Durex Invisible Close Fit to supercienkie, lateksowe,\u00a0dopasowane prezerwatywy o kszta\u0142cie easy-on, g\u0142adkie,\u00a0najcie\u0144cze spo\u015br\u00f3d prezerwatyw Durex.\u00a0Szeroko\u015b\u0107 nominalna: 52,5 mm.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.