Durex

  (51)

Durex specjalizuje się w tworzeniu produktów zapewniających bezpieczne i przyjemne chwile we dwoje. Za początek marki uznaje się założenie przez LA Jacksona w 1915 roku London Rubber Company. Durex od ponad 80 lat tworzy prezerwatywy, a także inne produkty umożliwiające bezpieczne zbliżenia.

Sortuj według

Durex - produkty dla niej i dla niego

Marka dostarcza wyrobów mających za zadanie zapewniać poczucie bezpieczeństwa, ale też spotęgować doznania podczas zbliżenia między partnerami. Flagowymi produktami Durex są prezerwatywy, które wytrzymują test napełnienia powietrzem do 40 litrów. Wymaganą przez prawo normą jest to, żeby prezerwatywa wytrzymała test napełniania powietrzem do 18 litrów powietrza. Produkowane przez Durex prezerwatywy poddawane są ponadto wielu testom na każdym etapie produkcji.

Przed dystrybucją partii prezerwatyw, wybrane sztuki testuje się z wykorzystaniem wody, żeby sprawdzić, czy nie przeciekają. Każda prezerwatywa jest testowana elektronicznie podczas tego testu sprawdzane są mikroszczeliny. Producent stale prowadzi badania i udoskonala swoje prezerwatywy i produkty z lateksu, aby dawać partnerom jak najwięcej bezpieczeństwa, a zarazem poczucia bliskości podczas intymnych chwil. 

Oprócz prezerwatyw Durex tworzy także linie zabawek erotycznych, takich jak wibrujące nakładki, które zwiększają doznania podczas stosunku czy lubrykanty i żele intymne ułatwiające zbliżenie i potęgujące przyjemność. Dostępne są produkty dla niej i dla niego, pomagające urozmaicić seks i poprawić komfort w czasie zbliżeń.

Oferta Durex - rodzaje i rozmiary prezerwatyw

Durex oferuje całą gamę prezerwatyw, które dostosowane są do szczególnych potrzeb partnerów. Jednym z najnowszych rozwiązań firmy są prezerwatywy Durex Invisible o 35% cieńsze od normalnych prezerwatyw. Choć oferowane produkty mają mniejszą grubość, ich technologia zapewnia taki sam poziom bezpieczeństwa podczas seksu, co w przypadku standardowych wariantów. Opracowane przez Durex prezerwatywy z serii Invisible pozwalają kochankom czuć najmniejsze szczegóły swojego ciała i cieszyć z doznań podczas stosunku jeszcze bardziej.

Innym rozwiązaniem Durex jest prezerwatywa Durex Performa, która dzięki lubrykantowi z benzokainą działa spowalniająco na partnera (ma zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi). Durex stworzył nawet linię prezerwatyw Extra Safe dla osób, które chcą się czuć szczególnie bezpiecznie podczas zbliżenia. Z kolei Durex Select to prezerwatywy smakowe (smak jabłka, banana, truskawki). Zapewniają one przyjemny zapach podczas stosunku i przyjemne doznania podczas zbliżenia oralnego. Ponadto Durex opracował prezerwatywy z dodatkowym nawilżeniem oraz warianty prążkowane jeszcze bardziej intensyfikujące doznania. W bogatej ofercie producenta łatwo odszukać coś dla siebie.

Oferowane przez Durex prezerwatywy mają różne rozmiary. Pozwala to dobrać odpowiedni wariant idealnie pasujący do ciała. Zbyt duża prezerwatywa może w łatwy sposób się zsunąć i utknąć w drogach rodnych kobiety, nie chroniąc przed ciążą ani chorobami. Z kolei zbyt mała prezerwatywa może pęknąć. Wspomnianych problemów uda się uniknąć dzięki zróżnicowanej ofercie marki, ułatwiającej odszukanie prezerwatyw we właściwym rozmiarze. Najlepszym miejscem na nabycie produktów Durex jest apteka. W jej przypadku przestrzegane są zalecenia producenta względem właściwych warunków przechowywania prezerwatyw.

Żele intymne Durex

Główną misją marki Durex jest zapewnienie kochankom nie tylko bezpiecznego, ale i przyjemnego seksu. Częstym problemem podczas zbliżenia jest brak odpowiedniego nawilżenia, co może sprawiać dyskomfort, a nawet ból podczas stosunku. Żeby tego uniknąć, partnerzy mogą stosować produkty Durex takie jak żel nawilżający lub innego rodzaju żel intymny (np. zwiększający doznania podczas zbliżenia żel Durex Play). Tego rodzaje żele ułatwiają poślizg podczas stosunku, ale także mogą potęgować przyjemne wrażenia.

Produkowane przez Durex lubrykanty stymulujące zwiększają ukrwienie narządów kobiety i przybliżają ją do osiągnięcia orgazmu. Dla spotęgowania doznań podczas zbliżenia wystarczy zaledwie kilka kropli żelu, który kobieta sama może nałożyć na miejsca intymne przed stosunkiem. Żele intymne mogą też stanowić element gry wstępnej i świetnie nadają się do wykonywania masażu. Oferujemy produkty Durex w atrakcyjnych cenach i rozmaitych wariantach, co pozwala znaleźć dokładnie te artykuły, których się szuka.