Herbaya Morwa Biała, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
19,81
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100015898

W skład suplementu diety Herbaya Morwa biała wchodzi wyselekcjonowany w wyniku badań fizykochemicznych ekstrakt z liści morwy białej o jakości potwierdzonej przez Herbapol-Lublin:
- standaryzowany na zawartość flawonoidów,
- o kontrolowanej czystości mikrobiologicznej,
- pozyskany z naturalnych liści morwy białej.

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie zawiera żadnych substancji kwalifikowanych przez prawo żywnościowe jako powodujące alergie lub reakcje nietolerancji. Nie zawiera żelatyny. Nie stosować równocześnie ze środkami przeciwcukrzycowymi. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Producent

Zakłady Farmaceutyczne
Polpharma S.A.
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański

Przeznaczenie

Suplement diety polecany jest w celu wspomagania metabolizmu węglowodanów w organizmie, co przyczynia się do utrzymania prawidłowego ich poziomu.

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; hydroksypropylometyloceluloza; suchy ekstrakt z liści morwy białej; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą.

Tabela

Składnik 2 kapsułki
(zalecana dzienna porcja)
Ekstrakt z liści morwy białej 186 mg
Liść morwy białej* 5 580 mg

Waga

Masa netto: 26,9 g (60 kapsułek po 448 mg)

Właściwości

Morwa biała:
- wspomaga prawidłowy metabolizm węglowodanów w organizmie,
- korzystnie wpływa na produkcję insuliny, dzięki czemu wpiera prawidłowy metabolizm glukozy w organizmie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.