Naturell Selen Oganiczny 100, suplement diety, 100 tabletek

Dostępny
23,13
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010183

Suplement diety zawierający selen w postaci organicznej.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Producent

Naturell

Skład

Substancje wypełniające: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy), celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; drożdże wzbogacone w selen, substancje glazurujące: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), dwutlenek krzemu, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), glikol polietylenowy.

Jak stosować

1 tabletka dziennie.

Właściwości

Naturell Selen Organiczny 100 suplement diety zawiera selen, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i tarczycy, pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie.Selen w postaci organicznej ma wyższą biodostępność niż ten w formie nieorganicznej. Dodatkowo jest naturalnego pochodzenia - jego źródłem są drożdże.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.