Żurawina Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Linia produktów: Natural

Suplement diety z wyciągiem z żurawiny, pietruszki oraz witaminą C.

Dostępny
23,99

Klienci kupili również

O produkcie: Żurawina Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

100021429

Opis

Żurawina Dr. Max, suplement diety, 60 tabletek to preparat zawierający wyciąg z żurawiny, pietruszki oraz witaminę C.


Właściwości

Produkt zawiera wyciąg z żurawiny (Vaccinium macrocarpon) o określonej zawartości proantocyjanidyn (PAC, 8%) badanej zgodnie z metodami opisanymi w Farmakopei Europejskiej. Ilość ta odpowiada 36 mg PAC w zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt zawiera również wyciąg z pietruszki (Petroselinum crispum), który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania nerek oraz witaminę C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.


Tabela

Każda kapsułka zawiera: Zawartość/1 tabl. % RWS*/1 tabl. Zawartość/3 tabl.  RWS*/3 tabl.
Proantocyjanidyny z wyciągu z żurawiny 12 mg ** 36 mg **
Wyciąg z pietruszki 10:1 50 mg ** 150 mg **
Witamina C 20 mg 25 60 mg 75


*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

**RWS nie określono.


Skład

Składniki: substancja wypełniająca (fosforan wapnia bezwodny), wyciąg z żurawiny (Vaccinium macrocarpon), wyciąg z pietruszki (Petroselinum crispum), substancja zagęszczająca (celuloza), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), kwas L-askorbinowy, składniki otoczki [emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancja przeciwpieniąca (glikol polietylenowy),substancja przeciwzbrylająca (talk), substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza)], emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), stabilizator( hydroksypropylometyloceluloza), regulator kwasowości (kwas winowy).


Jak stosować

Doustnie, po posiłku, popić dużą ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: do trzech tabletek.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią


Waga

Masa netto: 30,8 g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Typ produktu

Suplement diety

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.