LaciBios Femina Pregna, specjalistyczny żel do higieny intymnej, 150 ml

Specjalistyczny żel do higieny intymnej, przeznaczony dla kobiet.

Dostępny
24,55

O produkcie: LaciBios Femina Pregna, specjalistyczny żel do higieny intymnej, 150 ml

100007322

Opis

LaciBios Femina Pregna, żel do higieny intymnej dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią.


Właściwości

LaciBios Femina Pregna zawiera składniki, które pozwalają uzyskać uczucie świeżości i czystości. Jednocześnie wspierają one ochronę delikatnych miejsc intymnych i wspierają walkę ze świądem oraz infekcjami. Preparat zawiera wiele naturalnych substancji pozyskiwanych z roślin.

  • Wyciąg z kory dębu – wspiera walkę ze stanami zapalnymi i infekcjami bakteryjnymi.
  • Alantoina – pomaga nawilżyć, zregenerować, ściągnąć i złagodzić podrażnienia w obrębie okolic intymnych.
  • Chlorheksydyna – wspiera walkę z bakteriami i wirusami.
  • Kwas mlekowy – ma kwaśne pH na poziomie 3,5. Pomaga stworzyć barierę ochronną na powierzchni skóry w okolicach intymnych.
  • Ekstrakt z nagietka – odpowiada za nawilżenie, zmiękczenie, wygładzenie i ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Panthenol – pomaga złagodzić podrażnienia, nawilżyć i zmiękczyć naskórek.

Preparat LaciBios Femina Pregna zawiera także detergenty cukrowe i betainę. To substancje naturalne, które pomagają usunąć zanieczyszczenia z delikatnej skóry w okolicach intymnych. LaciBios Femina Pregna to preparat hipoalergiczny. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Został przebadany przez dermatologów i ginekologów.

Jak działa LaciBios Femina Pregna?

Żel LaciBios Femina Pregna zawiera składniki, które wspierają walkę z podrażnieniami i infekcjami bakteryjnymi w miejscach intymnych. Kosmetyk może być wykorzystywany do codziennej higieny tych wrażliwych okolic.

Kiedy stosować LaciBios Femina Pregna?

Preparat LaciBios Femina Pregna jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i w trakcie połogu. Produkt może być stosowany do codziennej higieny miejsc intymnych, w zależności od potrzeb.

Czy stosowanie LaciBios Femina Pregna w ciąży jest bezpieczne?

Kosmetyk LaciBios Femina Pregna powstał z myślą o kobietach ciężarnych, w trakcie połogu i okresu karmienia piersią. Jego stosowanie może pomóc uniknąć infekcji w czasie szczególnego ryzyka wstąpienia dolegliwości ze strony dróg rodnych.


Skład INCI

Aqua, C08-14 Alkylpolygluco-side, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Chlorhexidine Digluconate, Xanthan Gum, Quercus Robur Bark Extract, Lactic Acid, Allantoin, Methyl-chioroisothiazolinone, Methyliso-thiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Panthenol.

Przeznaczenie

Przeznaczony dla kobiety w okresie ciąży, połogu i karmienia piersią.

Pojemność

150 ml

Uwagi

Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 °C), w oryginalnym opakowaniu oraz w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed działaniem słońca. Preparat przebadany dermatologicznie i alergologicznie. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych. Preparat hipoalergiczny.

Producent

Exeltis Poland Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.