Larimax Hydro, spray, 30 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,78

O produkcie

100015918

LARIMAX HYDRO to wyrób medyczny w formie spray’u, zawiera 5 składników aktywnych: wyciąg z porostu islandzkiego, wyciąg z malwy, wyciąg z lipy, kwas hialuronowy (sól sodowa) oraz glicerynę.

Właściwości

LARIMAX HYDRO łagodzi objawy związane z kaszlem, chrypką, uczuciem bólu i pieczenia w gardle; nawilża i powleka podrażnioną śluzówkę jamy ustnej i gardła; regeneruje uszkodzoną tkankę błony śluzowej jamy ustnej, gardła i strun głosowych; wspomaga leczenie równego rodzaju stanów zapalnych gardła; wskazany w przypadku kserostomi.

Skład

Woda demineralizowana, ksylitol, wyciąg z porostu islandzkiego, wyciąg z malwy, wyciąg z lipy, hialuronian sodu, aromat cytrynowy, chlorek benzalkoniowy, wersenian dwusodowy, gliceryna.

Jak stosować

Na tylną ścianę gardła, stosować po posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
Dzieci powyżej 1 roku życia: rozpylić 1-2 dawki  kilka razy dziennie.
Dorośli: rozpylić 2-3 dawki sprayu  kilka razy dziennie.

Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy zapoznać się z dołączoną do niego instrukcją użycia, która zawiera istotne informacje dotyczące sposobu i warunków jego stosowania.

Waga

Masa/objętość netto: 30 ml

Producent

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.,
ul. Bankowa 4,
44-100 Gliwice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.