Magne B6 Cardio, 50 tabletek

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Magne B6 Cardio, 50 tabletek

100003320

Opis

Magne B6 Cardio to suplement diety w tabletkach, którego składniki działają korzystnie na serce. Zawiera magnez, który wzmacnia układ mięśniowy. Wyciąg z głogu wspiera pracę serca. Potas pomaga utrzymać właściwe ciśnienie krwi. Witamina B6 wspiera prawidłowe działanie układu sercowo-naczyniowego. Witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.


Właściwości

Magne B6 Cardio to suplement diety dla osób dorosłych zawierający wysoce przyswajalny magnez wzbogacony witaminą B6, witaminą B1 oraz potasem. Zawiera również wyciąg z owoców głogu, który korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Ze względu na to połączenie składników Magne B6 Cardio może nie tylko łagodzić objawy niedoboru magnezu, ale również poprawiać funkcjonowanie naczyń krwionośnych w organizmie. To zasługa nie tylko wyciągu z owoców głogu, ale również witamin z grupy B, które dodatkowo wspierają prawidłowe ciśnienie krwi oraz działanie mięśnia sercowego.

Kiedy stosować Magne B6 Cardio?

Warto rozważyć suplementację Magne B6 Cardio w przypadku niedoboru magnezu w organizmie. Na stan ten może wskazywać między innymi obniżone samopoczucie: nerwowość, zmęczenie i ospałość, a także skurcze mięśni, mrowienie i drganie powiek oraz kołatanie serca. Po preparat mogą sięgać także osoby dorosłe, które chcą profilaktycznie zadbać o swoje serce oraz układ sercowo-naczyniowy. Przed rozpoczęciem suplementacji najlepiej wykonać badanie krwi pod kątem poziomu magnezu w organizmie. Warto również skonsultować suplementację z lekarzem, który pomoże w doborze odpowiedniej dawki preparatu. Konsultacja lekarska jest szczególnie wskazana w przypadku przyjmowania leków na stałe, na przykład na nadciśnienie.

Magne B6 Cardio – dawkowanie

W przypadku osób dorosłych zaleca się stosowanie 1 tabletki suplementu 2 razy dziennie. Magnez można zażywać niezależnie od posiłków. Nie należy przekraczać dziennej rekomendowanej porcji preparatu. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować suplementację z lekarzem. Preparat nie stanowi zamiennika zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

Jaki skład ma Magne B6 Cardio?

  • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (w tym mięśnia sercowego).
  • Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.
  • Witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.
  • Witamina B6 bierze udział w przemianach homocysteiny – aminokwasu ważnego dla utrzymania prawidłowego działania układu sercowo-naczyniowego.
  • Wyciąg z owoców głogu wspiera funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Przyczynia się do prawidłowego ciśnienia.

Czy Magne B6 Cardio powoduje jakieś skutki uboczne?

Producent podaje informacje o możliwych działaniach niepożądanych Magne B6 Cardio, które charakteryzują się częstością nieznaną (nie może być określona na podstawie dostępnych danych). Wśród nich wymienione zostały między innymi zaburzenia żołądka i jelit (ból brzucha) oraz zaburzenia skóry i tkanki podskórnej (pokrzywka, świąd, wyprysk, rumień).


Tabela

Składniki2 tabletki% ZDS*
Potas300 mg15 %
Magnez60 mg16 %
Witamina B61,4 mg100 %
Witamina B11,1 mg100 %
Wyciąg z owoców głogu30 mg (ekwiwalent 120 mg owoców głogu)


* zalecane dzienne spożycie


Skład

potas (cytrynian potasu), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), magnez (cytrynian magnezu), substancja wypełniająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), wyciąg z owoców głogu, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancje glazurujące (talk, hydroksypropylometyloceluloza, polidekstroza), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), barwniki (karminy, tlenki żelaza).

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

1 tabletka 2 razy dziennie.

Suplement diety Magne-B6 Cardio jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.


Przeznaczenie

Preparat przeznaczony do zwalczania i zapobiegania objawom niedoboru magnezu. Produkt zawiera witaminę B1 oraz wyciąg z głogu, pomagające utrzymać prawidłową pracę serca.


Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być zamiennikiem zbilansowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Waga

50 tabletek powlekanych

Dystrybutor

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa

Producent

Sanofi

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.