Mobiflex Care, suplement diety, 60 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

98,77
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100018285

Właściwości

Wiek, uprawianie sportu czy też aktywność zawodowa mogą przyczynić się do ograniczenia właściwej funkcji stawów. Do grupy najbardziej wrażliwych stawów należą: staw kolanowy, biodrowy oraz małe stawy dłoni. Utrzymywanie chrząstki stawowej w prawidłowej kondycji zapewnia właściwe funkcjonowanie całego stawu oraz jego pełną ruchomość. Chrząstka stawowa przyczynia się do zmniejszenia tarcia powierzchni stawu podczas ruchu.

Mobiflex Care zawiera składniki zapewniające właściwe funkcjonowanie stawów:

- Kolagen to białko wchodzące w skład wielu struktur naszego ciała. Istnieje wiele typów kolagenu. zawiera 40 mg kolagenu UC-II z natywnym kolagenem typu II (niezdenaturowanym), który jest głównym białkiem budującym chrząstkę stawową.

- Niezmydlające wyciągi z soi i awokado to substancje tłuszczowe, które naturalnie występują w nasionach soi oraz w owocach awokado. zawiera właściwą proporcję ekstraktów: 1/3 ekstraktu z olejku z awokado i 2/3 ekstraktu z soi.

- Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, w celu zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania chrząstki stawowej i kości.

- Mangan pomaga w procesie tworzenia kości oraz właściwego formowania się tkanek łącznych.

Skład

Składniki: 300 mg niezmydlającego ekstraktu z olejku z owoców awokado (Persea gratissima) (1/3) i olejku z nasion soi (Glycine max (L.) Merr.) (2/3) który zawiera glukonian manganu 16,21 mg w tym 2 mg manganu/ L-askorbinian sodu 13,5 mg w tym 12 mg kwasu L-askorbinowego (witamina C)/ substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna E460, guma celulozowa usieciowana E468, dwutlenek krzemu E551, stearynian magnezu E470b/ substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza E464, węglan wapnia E170, kwas stearynowy E570, szelak E904, celuloza mikrokrystaliczna E460, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych kwasem octowym E472a, poliwinylopirolidon E1201/ barwnik: indygotyna E132.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka dziennie, podczas śniadania.

Stosowanie suplementu diety powinno być kontynuowane przezprzynajmniej 3 miesiące.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Ostrzeżenia

Należy skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu w przypadku ciąży lub karmienia piersią.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent

STADA POLAND SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.