Mobiflex Care, suplement diety, 60 tabletek

Suplement diety, kapsułki, zawiera kolagen, który wspiera pracę stawów.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

99,39

Klienci kupili również

O produkcie: Mobiflex Care, suplement diety, 60 tabletek

100018285

Opis

Mobiflex Care to suplement diety, zawierający kolagen UC-II z natywnym kolagenem typu II, niezmydlający wyciąg z olejku z soi i awokado, witaminę C oraz mangan.

Właściwości

Suplement diety Mobiflex Care ma postać doustnych tabletek. Jego formuła bazuje na zawartości kolagenu oraz niezmydlających wyciągów z soi i awokado. Recepturę dodatkowo wzbogacono również o witaminę C i mangan. Wszystkie te starannie dobrane składniki aktywne wielotorowo wspomagają prawidłowe funkcjonowanie stawów (zwłaszcza tych najbardziej wrażliwych — kolanowego, biodrowego i małych stawów dłoni). Przyczyniają się również do zmniejszenia tarcia powierzchni stawu podczas ruchu, wspierając ich mobilność.

  • Kolagen to białko budulcowe, które jest istotnym elementem wielu struktur organizmu. W preparacie zawarto jeden z wielu rodzajów tej substancji — kolagen UC-II z natywnym kolagenem typu II (niezdenaturowanym) będącym głównym białkiem w składzie chrząstki stawowej.
  • Niezmydlające wyciągi soi (Glycine max [L.] Merr.) i awokado (Persea gratissima) to substancje tłuszczowe naturalnie występujące w nasionach soi i w owocach awokado. W preparacie znajduje się odpowiednia proporcja ekstraktów (⅓ wyciągu z olejku awokado i ⅔ wyciągu z soi).
  • Witamina C wspiera prawidłową produkcję kolagenu, co pomaga w utrzymywaniu odpowiedniego funkcjonowania chrząstki stawowej i kości. Bierze też udział w zabezpieczaniu komórek przed szkodliwym stresem oksydacyjnym*.
  • Mangan uczestniczy w procesie tworzenia kości i właściwego formowania się tkanek łącznych. Ponadto wykazuje właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu przyczynia się do ochrony komórek przed działaniem wolnych rodników*.

Jak dawkować Mobiflex Care?

W celu uzupełnienia żywienia w składniki suplementu diety spożywaj 1 tabletkę  dziennie podczas śniadania. Pamiętaj, że nie należy przekraczać rekomendowanej dobowej porcji preparatu.

Kiedy brać Mobiflex Care?

Możesz stosować preparat Mobiflex Care, jeśli Twoim celem jest wzbogacenie codziennej diety w kolagen, wyciąg z soi i awokado, witaminę C oraz mangan. Rozpoczęcie suplementacji produktu zaleca się osobom, którym zależy na utrzymaniu chrząstki stawowej w dobrej kondycji oraz zachowaniu prawidłowych funkcji całego stawu. Preparat sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób, u których wiek, uprawianie sportu lub aktywność zawodowa zwiększają ryzyko wystąpienia zaburzeń we właściwej pracy stawów.

Jak długo można stosować Mobiflex Care?

Suplement diety Mobiflex Care powinieneś stosować przez okres co najmniej 3 miesięcy.

Czy stosowanie Mobiflex Care w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

*https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:02012R0432-20160914&from=ES


Tabela

Składniki 1 tabletka % RWS*
Ekstrakt z olejku owoców awokado (Persea gratissima) i olejku z nasion soi (Glycine max)
w tym:
kolagen UC-II z natywnym kolagenem typu II
300 mg

40 mg
-

-
Glukonian manganu
w tym:
mangan
16,21 mg

2 mg
-

100%
L-askorbinian sodu
w tym:
kwasu L-askorbinowego
13,5 mg

12 mg
-

15%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: 300 mg niezmydlającego ekstraktu z olejku z owoców awokado (Persea gratissima) (1/3) i olejku z nasion soi (Glycine max (L.) Merr.) (2/3) który zawiera glukonian manganu 16,21 mg w tym 2 mg manganu/ L-askorbinian sodu 13,5 mg w tym 12 mg kwasu L-askorbinowego (witamina C)/ substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna E460, guma celulozowa usieciowana E468, dwutlenek krzemu E551, stearynian magnezu E470b/ substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza E464, węglan wapnia E170, kwas stearynowy E570, szelak E904, celuloza mikrokrystaliczna E460, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych kwasem octowym E472a, poliwinylopirolidon E1201/ barwnik: indygotyna E132.

Jak stosować

Doustnie. 1 tabletka podczas śniadania.


Dzienne spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu: 1 tabletka.
Stosowanie suplementu diety powinno być kontynuowane przezprzynajmniej 3 miesiące.


Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Ostrzeżenia

Należy skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu w przypadku ciąży lub karmienia piersią.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent

STADA POLAND SP. Z O.O.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.