Olimp Tenso Normin, suplement diety, 60 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

22,50

O produkcie: Olimp Tenso Normin, suplement diety, 60 kapsułek

100010532

Opis

Tenso Normin to preparat w postaci kapsułek, zawierający formułę składników ważnych dla utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi oraz metabolizmu homocysteiny.

Właściwości

Głównymi składnikami produktu są potas oraz ekstrakt z liści oliwki standaryzowany na  zawartość jednego z najbardziej bioaktywnych związków liści oliwnych - oleuropeiny. Ekstrakt z liści oliwki, podobnie jak potas, przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi.

Zawarta w preparacie cholina jest integralna częścią niektórych fosfolipidów obecnych we wszystkich błonach biologicznych, gdzie pełnią one funkcje strukturalne oraz uczestniczą w sygnalizacji i transporcie międzykomórkowym. Jest także prekursorem acetylocholiny - neuroprzekaznika w układzie nerwowym. Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów oraz podobnie jak witaminy B6, B12 i kwas foliowy, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Tabela

Informacja żywieniowa 2 kapsułki
Ekstrakt z liści oliwki (10% oleuropeiny) 450 mg
VitaCholine® 412,6 mg
w tym: cholina 165 mg
Potas 300 mg (15%**)
Witamina B6 2,8 mg (200%**)
Kwas foliowy 200 μg (100%**)
Witamina B12 2,5 μg (100%**)

**RWS – referencyjne wartości spożycia.

Skład

chlorek potasu – potas, ekstrakt z liści oliwki (Olea europaea L.), dwuwinian choliny (VitaCholine) – cholina, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6, cyjanokobalamina – wit. B12, kwas pteroilomonoglutaminowy – kwas foliowy, kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik – E 171).

Jak stosować

2 kapsułki dziennie, popijając dużą ilością wody.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych dbających o prawidłowe ciśnienie krwi oraz prace układu sercowo-naczyniowego.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Producent

Olimp Labs

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.