Naturell Koenzym Q10 Forte, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera Koenzym Q-10, który zatrzymuje proces starzenia.

Dostępny
48,41

Alternatywa od Dr. Maxa

Suplement diety - koenzym Q10 i wit. B1 - składniki wspierają ukł. nerwowy.

O produkcie: Naturell Koenzym Q10 Forte, suplement diety, 60 kapsułek

100010176

Opis

Suplement diety zawierający Koenzym Q-10.


Właściwości

Koenzym Q10 to jeden z ważniejszych składników łańcucha oddechowego, znajdującego się w komórkach organizmu ludzkiego. Koenzym Q10 nazywa się często koenzymem młodości, ponieważ już po 35. roku życia następuje spadek jego syntezy. Natomiast zapotrzebowanie na koenzym Q10 zwiększa się wraz z wiekiem. Dodatkowymi czynnikami, które mogą zwiększać zapotrzebowanie na koenzym Q10, są aktywność fizyczna i przyspieszona przemiana materii.

 Ważne informacje o produkcie:

  • wysoka zawartość składnika aktywnego, która umożliwia osiągnięcie optymalnego poziomu koenzymu Q10 w organizmie,
  • naturalne pochodzenie – zawiera ponad 99% formy izomeru koenzymu Q10, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie*,
  • wysoki profil uwalniania – połączenie oleju MCT i oleju kokosowego w celu poprawy biodostępności**
  • bez cukru i laktozy, bezglutenowy.

 

* Naturell Koenzym Q10 forte suplement diety zawiera koenzym Q10 naturalnego pochodzenia, który jest produktem naturalnej fermentacji. Dzięki temu zawiera ponad 99% formy izomeru koenzymu Q10, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie.

** Koenzym Q10 jest rozpuszczalny w tłuszczach, dlatego w preparacie Naturell Koenzym Q10 forte, w celu poprawy wchłaniania, zastosowano kapsułkę olejową i połączenie dwóch olejów: oleju MCT i oleju kokosowego. MCT (ang. medium-chain triglycerides) to triglicerydy o średniej długości łańcucha węglowego. Ich budowa decyduje o ich przyswajalności oraz sposobie wykorzystania przez organizm.


Tabela

Zawartość składników:  Jedna kapsułka zawiera: Dwie kapsułki zawierają: 
 koenzym Q10  60 mg  120 mg

Skład

Składniki: całkowicie utwardzony olej kokosowy; olej MCT; żelatyna; substancja żelująca: glicerol; koenzym Q10; barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza. Może zawierać ryby i ich produkty pochodne.


Jak stosować

Doustnie, najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1-2 kapsułki.


Przeznaczenie

  • dla osób po 50. roku życia
  • dla osób intensywnie uprawiających sport

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.


Dystrybutor

USP Zdrowie Sp. z o.o.
Ul. Poleczki 35,
02-822 Warszawa


Producent

Naturell AB, Szwecja


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.