Tommee Tippee CTN smocz na butelkę silikonowy kaszka, 2 sztuki

Smoczek na butelkę, silikonowy, do podawania maluchowi porcji kaszki.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,99

O produkcie: Tommee Tippee CTN smocz na butelkę silikonowy kaszka, 2 sztuki

100015706

Opis

Tommee Tippee silikonowy smoczek na butelkę do gęstych pokarmów z otworkiem w kształcie litery Y, odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia, dwie sztuki

Właściwości

 • 2 smoczki do gęstych pokarmów z otworkiem w kształcie litery Y
 • Odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia
 • Unikalny kształt, ułatwiający niemowlęciu dokładne objęcie smoczka ustami
 • Wyjątkowo czuły zaworek antykolkowy
 • Nie zawiera bisfenolu A (BPA)
 • Nie należy karmić dziecka na leżąco 

  Smoczek Tommee Tippee sprawia, że karmienie staje się wyjątkowo łatwe i przyjemne. Produkty z serii Closer to Nature są odpowiednie i bezpieczne dla każdego dziecka. Jest to innowacyjny smoczek antykolkowy – zaprojektowany we współpracy z ekspertami odkarmienia niemowląt i dzieci. Dzięki swojej naturalnej elastyczności i delikatności pozwala naśladować ruchy matczynej piersi, a łączenie karmienia piersią i butelką jeszcze nigdy nie było tak proste. Wyjątkowy kształt smoczka pobudza odruch ssania u niemowlęcia. Specjalny system odpowietrzający zapobiega kolkom u twojego maleństwa.
  Czy wiesz, dlaczego smoczek kaszka jest tak wyjątkowy i nadaje się do gęstszych pokarmów? Smoczek Tommee Tippee kaszka ma duży otwór w kształcie trójlistnej koniczyny, aby dziecko mogło z niej bez problemu ssać gęstsze pokarmy. Smoczek jest szerszy niż inne smoczki Tommee Tippee, dlatego świetnie spełnia swoją rolę przy podawaniu na przykład kaszki. Z serią Closer to Nature® karmienie butelką staje się wyjątkowo proste. Produkty Closer to Nature®do karmienia butelką to doskonały wybór dla każdego dziecka. Unikalny, wyjątkowo szeroki smoczek naśladuje matczyną pierś, a jego giętkość i elastyczność zapewniają doznania zbliżone do karmienia piersią - co sprawia, że karmienie butelką jest jeszcze prostsze.


  Producent

  Mayborn Group Limited

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.