Vitammy Super Beat, ciśnieniomierz naramienny, rose gold, 1 sztuka

Marka: VITAMMY

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

89,19

O produkcie: Vitammy Super Beat, ciśnieniomierz naramienny, rose gold, 1 sztuka

100021991

Opis

Vitammy Super Beat to automatyczny ciśnieniomierz naramienny umożliwiający łatwą i szybką kontrolę pulsu oraz ciśnienia tętniczego krwi. Rozmiar mankietu: 22 - 42 cm.

Właściwości


Vitammy Super Beat to Twój osobisty ciśnieniomierz.

 • Dla wszystkich ludzi dbających o kondycję i samopoczucie oraz znających znaczenie profilaktyki. Badanie ciśnienia w trakcie dnia pracy, jest tak naturalną rzeczą, jak korzystanie z innych urządzeń przenośnych np. laptop, telefon. Twój organizm jest jak maszyna, jeśli zadbasz o jego sprawność w odpowiednim czasie, będzie z radością działać. Brak profilaktyki odbija się na stanie zdrowia i skutkuje kolejkami w przychodniach oraz szpitalach, a szkoda tracić tam cenny czas, który można spędzić z rodziną.


  Ciśnieniomierz 4 generacji Vitammy Beat

 • Mały i przenośny z funkcją natychmiastowego pomiaru podczas pompowania mankietu. Ciśnieniomierz Vitammy Beat z powodzeniem, można schować do torebki, teczki, plecaka i mieć ze sobą każdego dnia, wszędzie. Wystarczy nacisnąć guzik - START / STOP - pomiar rozpoczyna się już w chwili pompowania rękawa.


  Duży mankiet.

 • Mankiet o bardzo komfortowych wymiarach średnicy 22 - 42 cm, automatycznie wypełnia się powietrzem. Mierzy delikatnie i szybko. Mierzy ciśnienie już podczas pompowania. Tak delikatnie pompuje mankiet, niwelując uczucie ściskania. Pomiar podczas pompowania mankietu trwa krócej niż pomiar podczas wypuszczania.


  Intuicyjne korzystanie.

 • Po zakończeniu pompowania, na dużym i wyraźnym ekranie LCD pojawia się wynik. Wyświetlacz LCD o wymiarach 6 cm x 4,5 cm oraz wyraźna czcionka, gwarantują swobodę w odczytywaniu wyników. Ciśnieniomierz został wyposażony w dodatkową funkcję automatycznego wyłączania się, po około 60 sekundach.


  W zestawie z ciśnieniomierzem Vitammy

 • W zestawie z przenośnym ciśnieniomierzem automatycznym Vitammy Super Beat, znalazł się duży rękaw o średnicy 22-42 cm, baterie AAA- 4 sztuki, karta gwarancyjna oraz instrukcja w języku polskim.


  Gwarancja

 • Ciśnieniomierz Vitammy Super Beat został objęty 2 letnią gwarancją.

 • Skład

  Zawartość zestawu: ciśnieniomierz naramienny Vitammy Super Beat, uniwersalny rękaw o średnicy 22 - 42 cm, baterie AAA- 4 sztuki, karta gwarancyjna oraz instrukcja w języku polskim.

  Przeznaczenie

  pomiar ciśnienia tętniczego krwi

  Dystrybutor

  Novamed Sp. z o.o.
  Traktorowa 143
  91-203 Łódź

  Producent

  Novamed Sp. z o.o.

  Typ produktu

  Wyrób medyczny

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.