Xedrenio, krople do oczu, 10 ml

Wyrób medyczny, nawilżające krople do oczu do stosowania zewnętrznego.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

38,67

O produkcie: Xedrenio, krople do oczu, 10 ml

100018432

Opis

XEDRENIO, krople do oczu bez konserwantów przeznaczone są do zmniejszenia łagodnego uczucia suchości w oku w celu ochrony, nawilżenia oraz wygładzenia powierzchni oka.

Właściwości

astosowanie kropli do oczu powoduje szybkie złagodzenie objawów suchości oka. Poprzez zastosowanie kropli XEDRENIO można złagodzić objawy suchości oka i zapobiec dalszym komplikacjom spowodowanym przez ten stan.

Produkt XEDRENIO, krople do oczu może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

Hialuronian sodu obecny jest naturalnie w ciele szklistym oka. Po zastosowaniu kropli do oczu XEDRENIO zawarty w nich hialuronian sodu wraz z każdym mrugnięciem powieki tworzy barierę ochronną na powierzchni oka, usuwając uczucie suchości, piasku w oku oraz podrażnienia.

Zastosowana technologia aplikacji pozwala na bezpieczne stosowanie produktu, a także zapobiega zakażeniu roztworu po jego otwarciu.

Skład

chlorek sodu, diwodorofosforan sodu dwuwodny, fosforan dwusodowy bezwodny, hialuronian sodu 0,21%, woda oczyszczona.

Jak stosować

Należy podać 1-2 krople do worka spojówkowego, a następnie mrugnąć powieką kilka razy w celu rozprowadzenia kropli po całej powierzchni oka.

Przeznaczenie

Krople są przeznaczone do łagodzenia objawów suchych oczu.

Ostrzeżenia

Okres ważności po pierwszym otwarciu wynosi 180 dni.
Nie należy stosować produktu po upływie daty ważności.

Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30°C, w oryginalnym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jeśli pacjent stwierdzi naruszenie lub zniszczenie aplikatora, nie należy stosować produktu.
Dla zapewnienia bezpiecznej aplikacji i odpowiedniego poziomu higieny, każde opakowanie kropli powinno być używane wyłącznie przez jednego użytkownika.
Nie są znane żadne interakcje pomiędzy kroplami XEDRENIO i płynami do soczewek kontaktowych, innymi kroplami do oczu lub maściami stosowanymi do oczu. Jeśli pacjent stosuje inny produkt do oka, należy odczekać przynajmniej 15 minut pomiędzy aplik

natychmiast po zastosowaniu kropli, widzenie może ulec pogorszeniu. Dlatego zaleca się, aby podczas krótkiego okresu czasu powstrzymać się od prowadzenia pojazdów lub obsługiwania maszyn i poczekać, aż powróci ostrość widzenia.

Waga

Masa/objętość netto: 10 ml

Dystrybutor

UNIPHARM HOLDINGS SP. Z O.O.

Producent

UNIPHARM HOLDINGS
ul. Puławska 428,
02-884 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.