bblüv zestaw wymiennych końcówek do pilniczka Trimö dyski różowe (0-3 mies.), 3 szt.

Dostępny
134,00

O produkcie

100045948

bblüv zestaw wymiennych końcówek do pilniczka Trimö dyski różowe (0-3 mies.), 3 szt. zawiera dyski ścierające do elektrycznego pilnika dla niemowląt. Pozwalają one delikatnie i bezpiecznie piłować paznokcie. Można stosować je od narodzin do 3. miesiąca.

Właściwości

  • Pełne dopasowanie do wieku dziecka.
  • Bezproblemowa wymiana.
  • 3 końcówki w zestawie.

Różowe dyski ścierające bblüv zamontowane w elektrycznym pilniczku do paznokci Trimö pomagają bezboleśnie skracać wrażliwe paznokcie niemowlęcia już od chwili narodzin. Właściwości krążków zostały odpowiednio dostosowane do wieku dziecka i grubości paznokci na określonym etapie życia, aby umożliwiać przeprowadzanie bezpiecznych zabiegów higienicznych. Wymienne dyski pozwalają spiłowywać ostre końcówki paznokci niemowlęcia bez obaw o skaleczenie. Delikatne różowe krążki mogą tylko lekko łaskotać palce dziecka, dzięki czemu pociecha nie będzie kojarzyć skracania paznokci z bólem, strachem i niepokojem.

Dyski bblüv do elektrycznego pilniczka dla niemowląt Trimö sprawiają, że przeprowadzanie rutynowych czynności pielęgnacyjnych nie wiąże się ze stresem. Rodzic może spokojnie i bezproblemowo zadbać o higienę swojego dziecka. Skracanie paznokci elektrycznym pilniczkiem Trimö wyposażonym w różowe dyski ścierające bblüv można wykonać nawet przez sen, dlatego że urządzenie pracuje wyjątkowo cicho. Wymiana zużytych końcówek również nie przysparza problemów. Wystarczy pociągnąć, aby wyjąć zużyty dysk, a następnie zastąpić go nowym. Końcówkę należy mocno docisnąć, by dobrze trzymała się na miejscu.

Dystrybutor

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Producent

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.