Bblüv

  (5)

bblüv to kanadyjska marka inspirowana Europą. Obecnie jej produkty znaleźć można w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i ponad 43 krajach na całym świecie. Producent kieruje swoje wyroby do rodziców i dzieci od pierwszych dni życia, a także kobiet w ciąży.

Sortuj według

Akcesoria dla dzieci marki bblüv

bblüv zajmuje się produkcją akcesoriów dla dzieci i niemowląt i ich rodziców. Zostały podzielone na kilka kategorii. To produkty do kąpieli, karmienia, na wycieczki, do aktywności na świeżym powietrzu, zabawy w domu, opieki czy wizyty w żłobku. Wśród nich warto wyróżnić przede wszystkim laktatory, torby do przechowywania mleka, krzesełka, akcesoria do jedzenia, nożyczki i cążki do paznokci czy torby dla mam. Na szczególne zainteresowanie zasługuje również bblüv Üvi sterylizator UV do smoczków, który powala na zachowanie czystości smoczków uspokajających i zakończeń butelek. Pomaga usunąć nawet 99,9% bakterii podczas dwóch cyklów sterylizacji. Wyposażono go w żarówki UV stosowane także w gabinetach dentystycznych i szpitalach.

W ofercie bblüv znaleźć można również produkty do ochrony przed promieniowaniem UV, piaskiem, wiatrem i komarami. Wyroby te powstały z myślą o rodzinnych wycieczkach. Niektóre akcesoria marki bblüv, jak np. namioty, wyposażono w moskitierę, którą można zwinąć, gdy nie jest potrzebna. Producent oferuje też wyroby do higieny i pielęgnacji, jak nożyczki do paznokci, aspiratory do nosa czy pilniczki.

Urządzenia do higieny i pielęgnacji od bblüv

Wiele urządzeń bblüv ma wbudowany wyświetlacz LCD, który pozwala na łatwe odczytywanie wyników czy zmianę ustawień. Niektóre z tych produktów można wykorzystywać również w podróży, bez dostępu do źródła zasilania. W wagach bblüv zastosowano m.in. systemy zabezpieczeń przed przeciążeniem oraz automatyczny wyłącznik. Marka oferuje też szczoteczki soniczne odliczające czas, wyposażone w oświetlenie LED, które pomaga lepiej zobaczyć wnętrze jamy ustnej. Producent dołącza baterie do swoich urządzeń, co pozwala na ich uruchomienie od razu po wyjęciu z opakowania.

Wszystkie wyroby marki bblüv dostępne w Dr. Max są projektowane w Kanadzie. Przechodzą testy pod kątem zgodności z północnoamerykańskimi, europejskimi i międzynarodowymi normami bezpieczeństwa. Produkty te powstają z materiałów, które nie zawierają ftalanów i BPA. Wyroby bblüv są dostępne w przystępnych cenach.