bblüv zestaw wymiennych końcówek do pilniczka Trimö dyski turkusowe (3-6 mies.), 3 szt.

Dostępny
77,99

O produkcie

100045949

bblüv zestaw wymiennych końcówek do pilniczka Trimö dyski turkusowe (3-6 mies.), 3 szt. składa się z wymiennych dysków ściernych do pilnika do paznokci dla niemowląt. Nadaje się dla dzieci od 3. do 6. miesiąca życia. Dyski delikatnie piłują paznokcie.

Właściwości

  • 3 dyski w zestawie.
  • Właściwe dopasowanie do wieku dziecka i grubości paznokci na określonym etapie życia.
  • Prosta wymiana końcówek.

Dzięki wymiennym dyskom ścierającym bblüv skracanie paznokci niemowlęciu nie musi już wiązać się ze stresem i problemami. Niebieskie końcówki, wraz z elektrycznym pilniczkiem Trimö, pozwalają w szybki, łatwy i bezpieczny sposób spiłować dziecku paznokcie. W przypadku dysków nie trzeba obawiać się o skaleczenia jak przy stosowaniu nożyczek i obcinaczy. Końcówki delikatnie łaskoczą palce niemowlęcia i sprawiają, że przeprowadzanie zabiegów higienicznych nie kojarzy się już z czymś nieprzyjemnym. Co ważne, dyski nie podrażniają skóry. Zatrzymują się, gdy urządzenie zsunie się z powierzchni małych paznokci.

Elektroniczny pilniczek do paznokci dla niemowląt Trimö, wyposażony w niebieskie dyski ścierające bblüv, pracuje bardzo cicho. Z jego pomocą można skracać paznokcie dziecku nawet przez sen. Dyski zostały wykonane z tworzywa sztucznego i specjalnego papieru ściernego. Ich wymiana nie przysparza problemów – wystarczy wyjąć stary dysk i na jego miejsce mocno wcisnąć nowy. Elektronicznego pilniczka z wymiennymi końcówkami można używać samodzielnie albo do spiłowania ostrych krawędzi po obcinaniu paznokci obcinaczem lub nożyczkami.

Dystrybutor

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Producent

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.