bblüv zestaw wymiennych końcówek do pilniczka Trimö dyski zielone (6-12 mies.), 3 szt.

Dostępny
77,99

O produkcie

100045950

bblüv zestaw wymiennych końcówek do pilniczka Trimö dyski zielone (6-12 mies.), 3 szt. składa się z dysków ścierających do elektrycznego pilnika dla niemowląt. Końcówki umożliwiają delikatne piłowanie paznokci dzieci w wieku od 6. do 12. miesiąca życia.

Właściwości

  • Łatwa wymiana.
  • 3 dyski w zestawie.
  • Końcówki dostosowane do wieku dziecka.

Zielone dyski bblüv do elektrycznego pilniczka dla niemowląt Trimö pozwalają na szybkie, łatwe i bezbolesne skracanie wrażliwych paznokci dziecka. Końcówki ścierające nie podrażniają skóry i nie powodują skaleczeń (inaczej niż klasyczne nożyczki i obcinacze). Dzięki nim rutynowe zabiegi pielęgnacyjne nie wiążą się już ze stresem i niepokojem. Dysk zamontowany na pilniczku może jedynie łagodnie załaskotać palce dziecka w przypadku zjechania z piłowanej ostrej końcówki paznokcia. Pilniczek i jego końcówka wykonana z materiału ściernego i tworzywa sztucznego pracują bardzo cicho, dlatego pozwolą na skracanie paznokci również przez sen.

Zielone dyski wymienne bblüv przeznaczone do elektrycznego pilniczka Trimö są dostosowane nie tylko do wieku niemowlęcia, ale też do grubości jego paznokci na określonym etapie życia. Umożliwia to skracanie paznokci bez obaw o skaleczenia, zadrapania i podrażnienia. Pilniczek z dyskiem zielonym pozwala na bezpieczne i bezproblemowe wykonywanie zabiegów higienicznych nawet w przypadku niespokojnych czy ruchliwych małych dzieci. Wymiana zużytych dysków również nie przysparza trudności. Wystarczy pociągnąć, aby usunąć starą końcówkę. Dysk należy zamienić na nowy i mocno go docisnąć.

Dystrybutor

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Producent

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.