Avent Natural, butelka szklana 0m+ SCF051/17, 120ml

Marka: AVENT
38,78
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010803

Szklana butelka dla niemowląt 0m+. Ma niezwykle miękki smoczek przypominający kształtem pierś. Jego kształt, elastyczna końcówka i wygodne płatki pozwalają dziecku w naturalny sposób przyssać się, co ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Producent

Avent

Skład

1 butelka dla niemowląt

Właściwości

Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką
Smoczek ma niezwykle miękką powierzchnię imitującą naturalną miękkość piersi.
Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.
Elastyczna, spiralna konstrukcja i wyjątkowe, wygodne płatki tworzą elastyczny smoczek umożliwiający bardziej naturalne karmienie bez zapadania się.

Czyste szkło
Szklana butelka Natural jest odporna na temperaturę i jej zmiany. Może zatem być przechowywana w lodówce i podgrzewana. Można ją również sterylizować.
W pełni przetwarzalne, doskonałej jakości szkło borokrzemianowe zapewnia najwyższą jakość i doskonałą czystość.

Odprowadzanie powietrza z dala od brzuszka dziecka
Zaworek antykolkowy zaprojektowany z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu.

Inne zalety
Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty.
Seria produktów Philips Avent Natural obejmuje smoczki o zróżnicowanej miękkości i rosnącym stopniu wypływu dla każdego etapu rozwoju dziecka.
Części laktatora, butelek i kubków możesz łączyć i dopasowywać, aby utworzyć
zadowalający Cię produkt i korzystać z niego, kiedy jest potrzebny!
Nie zawiera bisfenolu A


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.