Avent

  (47)

Avent Philips jest brytyjską marką należącą do koncernu Philips. Tworzy akcesoria i urządzenia wspierające opiekę nad dziećmi. Avent Philips oferuje m.in. butelki i smoczki dla niemowląt, sterylizatory i podgrzewacze do butelek, kubki, laktatory czy nakładki antykolkowe. 

Sortuj według

Avent - butelki dla niemowląt 

Marka Avent tworzy butelki dla dzieci (np. Avent Natural butelka dla niemowląt) dopasowane do różnych potrzeb maluchów i ich rodziców. Niezależnie od tego, czy niemowlę ma być karmione piersią i butelką, czy wyłącznie butelką, łatwo uda się odszukać odpowiednie rozwiązanie.  Dostępne są m.in. opracowane przez Avent butelki antykolkowe o potwierdzonej klinicznie skuteczności w redukowaniu dyskomfortu. Akcesoria nie zawierają bisfenolu A i zostały zaprojektowane tak, by ułatwić ich czyszczenie i napełnianie.  Butelka Avent jest wyposażona w smoczek w kształcie brodawki wspomagający naturalny odruch ssania. Wiele akcesoriów ma praktyczne zaworki antykolkowe zapobiegające gromadzeniu się powietrza w brzuszku malucha.  Z myślą o starszych pociechach Avent opracował kubek niekapek. Służy on do nauki samodzielnego picia. Wszystkie oferowane akcesoria są szczelne, mają komfortowe uchwyty i nie zawierają bisfenolu A. Sprawdź, jakie butelki i kubki Avent oferuje marka! 

Avent - smoczki dla dzieci wybierz najlepszy dla swojego malucha 

Opracowane przez Avent smoczki przyczyniają się do lepszej koordynacji odruchu ssanie-oddychanie-połykanie. Akcesoria pomagają również uspokoić malucha o każdej porze dnia. Smoczek Avent bez bisfenolu A pozytywnie wpłynie na rozwój podniebienia, dziąseł i zębów. Łatwo można go wysterylizować. Dostępne są warianty dla dzieci w różnym wieku.   W ofercie Avent znajdziesz też smoczek do butelki naśladujący budowę piersi. Akcesorium ułatwia przeprowadzenie karmienia łączonego i pomaga zapobiegać kolkom. Dla starszych maluchów przygotowano Avent smoczek do kaszki o większym przepływie.