Diagnostic P1 Plus, inhalator kompresorowy, 1 sztuka

Kompresorowy inhalator z regulacją rozpylania i dwoma rodzajami masek.

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Diagnostic P1 Plus, inhalator kompresorowy, 1 sztuka

100002657

Opis

Diagnostic P1 Plus inhalator kompresorowy, 1 sztuka to wyrób medyczny posiada superwydajny kompresor tłokowy, przeznaczony do pracy ciągłej, wyposażony w innowacyjny nebulizator z regulacją prędkości rozpylania i możliwością pracy w przechyle, bogate wyposażenie: maseczka dziecięca i dla dorosłych, widelce nosowe duży i mały, ustnik, filtr powietrza, cicha praca 35dB w odległości 1m, idealny do zwalczania przeziębień, kataru, uciążliwego kaszlu, alergii, stanów zapalnych dróg oddecowych.


Właściwości

Inhalator Diagnostic P1 Plus to sprzęt medyczny przeznaczony do inhalacji leków u dzieci i dorosłych. Przydaje się w podczas leczenia wielu chorób – od kataru do zapalenia dolnych dróg oddechowych. Inhalatory marki Diagnostic charakteryzują się niezawodną konstrukcją, na którą producent udziela 5 lat gwarancji (gwarancja na akcesoria wynosi rok). W skład zestawu wchodzą nebulizator połączony ze sprężarką (z regulacją prędkości rozpylania oraz możliwością pracy w przechyle), przewód powietrza oraz różne maseczki.

Inhalator Diagnostic P1 Plus ma prosty system regulowania wielkości rozpylanych cząsteczek (są zależne od rodzaju choroby). Wystarczy nałożyć odpowiednią kształtkę aerodynamiczną oraz selektor cząsteczek, aby uzyskać różną wielkość cząsteczek rozpylanego leku. Inhalator Diagnostic P1 Plus to kompaktowe urządzenie z wydajnym kompresorem tłokowym, przeznaczone do pracy ciągłej. Posiada wygodny kompresor tłokowy i jest niezwykle łatwy w obsłudze.

Jak działa inhalator Diagnostic P1 Plus?

Inhalator Diagnostic P1 Plus posiada wydajny kompresor tłokowy, który rozpyla cząsteczki leku o różnej wielkości. Pracuje w sposób ciągły, z regulowaną prędkością rozpylania oraz pod zmiennym kątem.

Kiedy stosować inhalator Diagnostic P1 Plus?

Inhalator Diagnostic P1 Plus znajduje zastosowanie w leczeniu i wspomaganiu leczenia infekcji górnych, środkowych i dolnych dróg oddechowych. Umożliwia przyjmowanie preparatów w formie wziewnej stosowanych m.in. w zapaleniu gardła i krtani, oskrzeli, płuc, a także w łagodzeniu i zwalczaniu objawów alergii.


Dystrybutor

DIAGNOSIS S.A.

Producent

Diagnosis

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu