Diagnostic

  (15)

Diagnostic S.A. to firma obecna na rynku od 2002 roku. Marka emituje również akcje. Diagnostic do tego, żeby jej wyroby medyczne były bardziej rozpoznawane na rynku. Marka prowadzi również działania edukacyjne w zakresie dietetyki, diabetologii, kosmetologii, diagnostyki i położnictwa.

Sortuj według

Sprzęt diagnostyczny i suplementy diety Diagnostic

Diagnostic oferuje testy diagnostyczne, termometry, ciśnieniomierze, inhalatory, pulsoksymetry, glukometry, wagi, irygatory, szczoteczki soniczne i elektryczne oraz suplementy diety. Preparaty ziołowe tej marki podzielono na kilka serii – Vitter Blue, Vitter Herbs, Vitter Pure i DeKavit. Produkty te zawierają takie zioła, jak karczoch, miłorząb, prawoślaz, czy skrzyp.  Marka produkuje również suplementy diety m.in. z witaminami, tranem z dorsza. Diagnostic oferuje nie tylko urządzenia i preparaty ziołowe, lecz także akcesoria, jak np. test paskowy Diagnostic Gold Strip pasujący do glukometrów.

Diagnostic oferuje m.in. urządzenia do telemedycyny. To analizatory do badania składu ciała, rejestratory EKG i wagi. Wyroby te zostały przetestowane klinicznie. W asortymencie marki można znaleźć też książkę do interpretacji zapisów elektrokardiograficznych. Urządzenia do telemedycyny Diagnostic pozwalają na gromadzenie i analizowanie danych z wykorzystaniem aplikacji mobilnych ISTEL Health i ISTEL ECG. Sprzęt ten pozwala na samodzielną kontrolę parametrów zdrowotnych, a następnie przekazywanie pozyskanych informacji lekarzowi.

Certyfikowane urządzenia od Diagnostic

Sprzęt i akcesoria medyczne Diagnostic dostępne w Dr. Max mają wszystkie dopuszczenia i certyfikaty wymagane od wyrobów medycznych produkowanych na terenie Unii Europejskiej. Urządzenia elektromagnetyczne z oferty tego producenta spełniają normę IEC 60601-1-2. Marka działa zgodnie z systemem zarządzania jakością EN ISO 13485:2016/AC:2016. Diagnostic zajmuje się zarówno projektowaniem, produkcją, dystrybucją, jak i serwisowaniem sprzętu medycznego. Marka przeprowadza również testy diagnostyczne. Użytkownicy glukometrów Diagnostic mogą zarejestrować sprzęt w systemie producenta, uzyskując dostęp do wieczystej gwarancji. Ceny produktów Diagnostic różnią się w zależności od ich przeznaczenia i zaawansowania technologicznego.