Fitonasal 2ACT, udrażnia i chroni błonę ślizową, 15 ml

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Fitonasal 2ACT, udrażnia i chroni błonę ślizową, 15 ml

100002130

Opis

Wyrób medyczny Fitonasal 2Act o podwójnym działaniu udrażniającym i ochronnym.

Właściwości

Charakteryzuje się doskonałym stosunkiem skuteczności do bezpieczeństwa. Nie powoduje uzależnienia i może być stosowany przez dłuższy czas.

Dzięki ActiFilm, naturalnemu kompleksowi aktywnemu, udrażnia ""zatkany nos"" i ułatwia oddychanie. Działa zgodnie z czterema mechanizmami synergii: sprzyja przywróceniu równowagi wydzieliny z nosa, daje szybkie uczucie udrożnionego nosa, sprzyja higienie nosa, chroni błonę ̨ śluzową przed podrażnieniem (wytwarzanie warstwy mukoadhezyjnej). Warstwa mukoadhezyjna jak bariera chroni przed kontaktem z czynnikami zewnętrznymi: wirusami, bakteriami, dymem, smogiem, pyłkami i kurzem. Działanie uzupełniają właściwości orzeźwiające olejków eterycznych, które nadają przyjazne uczucie świeżości.

Skład

ActiFilm, naturalny kompleks aktywny, na który składają się: frakcja taninowa z liści oczaru wirginijskiego 30,2 mg, frakcja polisacharydowa z żelu z liści Aloe Vera* 30,2 mg, frakcja żywiczna z żywic Mirra 15,1 mg, frakcja flawonoidowa z liści zielonej herbaty* 7,5 mg. Olejki eteryczne z eukaliptusa i niaouli.

Pozostałe składniki: gumę ksantanową, oleje roślinne, glicerynę, poliglukozyd laurylowy, diester kwasu polihydroksystearynowego i poliglicerolu, węglan dikaprylu, monogliceryd kwasu oleinowego; konserwanty: sorbinian potasu, alkohol benzylowy.

* Składnik z Upraw Ekologicznych.

Jak stosować

Dla dzieci powyżej 3 roku życia: 1-2 razy do każdego otworu nosowego.

Dzienne spożycie

Wtryskiwanie można powtórzyć kilka razy dziennie, nawet przez dłuższy czas.

Przeznaczenie

Wskazany w przypadku niedrożności i podrażnienia błony śluzowej nosa, w objawach grypy, przeziębienia, alergicznych nieżytach nosa, zapalenia zatok, zarówno ostrego, jak i przewlekłego.

Wskazany dla dzieci od 3 roku życia.

Producent

Aboca S.p.A. Societa Agricola

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.