Pharmovit Gymnema GS4 75% kwasu gymnemowego, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
32,32

O produkcie

100045495

Pharmovit Gymnema GS4 75% kwasu gymnemowego, suplement diety, 60 kapsułek  to preparat, którego składnik pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru w organizmie oraz ogranicza apetyt.

Właściwości

  • Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Gymnema sylvestre znana jako gurmar pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru w organizmie oraz ogranicza apetyt, dzięki czemu pomaga w kontrolowaniu masy ciała.

Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

Tabela

Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka

GS4 Plus® ekstrakt z liści gurmaru (Gymnema sylvestre)

250,00 mg

– w tym kwas gymnemowy

187,50 mg

BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)

3,00 mg

– w tym piperyna

2,85 mg

Skład

Składniki: GS4 Plus® ekstrakt z liści gurmaru standaryzowany na 75% kwasu gymnemowego, kapsułka celulozowa Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, BioPerine®- ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

Jak stosować

Doustnie. Popić wodą (250 ml).

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią.  Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Kostrogaj 9D
09-400 Płock

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.