Żurawina Premium Dr.Max, suplement diety, 10 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
11,99

O produkcie

100037187

Suplement diety, którego składniki wspierają prawidłowane funkcjonowanie dolnych dróg moczowych.

Właściwości

Produkt zawiera wyciag z owoców zurawiny północnoamerykanskiej, o botanicznej nazwie zurawina wielkoowocowa. Wyciag jest standaryzowany nowoczesna metoda BL-DMAC do zawartosci 36 mg proantocyjanidyn (PAC) w zalecanej dziennej porcji do spozycia. Zawiera równiez D-mannoze i wyciag z lisci Buchu. Buchu pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania dolnych dróg moczowych.

Tabela

Kazda tabletka zawiera  Zawartość/
1 tabl. 
 Zawartość/
2 tabl.
% RWS*/
1 tabl 
% RWS*/
2 tabl. 
 D-mannoza  750 mg  1500 mg -  -
 Wyciag z lisci Buchu (4:1)  50 mg  100 mg -  -
 Proantocyjanidyny (BL-DMAC)  18 mg  36 mg -  -

*Referencyjna wartosc spozycia.

Skład

Składniki: D-mannoza, substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon), ekstrakt z lisci Buchu (Agathosma betulina), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk), stabilizatory (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, cytrynian trietylowy), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza).

Jak stosować

Doustnie, po posiłku, popić dużą ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 tabletki. 

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. 

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem
promieni słonecznych. Nie należy przekraczac zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróznicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywac w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Waga

11 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.