Intractum Visci, 2,313 g/2,5 ml, płyn doustny, 100 ml

Dostępny
10,82
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100002673

Produkt leczniczy stosowany tradycyjnie u osób zagrożonych nadciśnieniem tętniczym, u których lekarz zalecił zmianę trybu życia (jako uzupełnienie zaleceń lekarskich) i znajdujących się pod stałą kontrolą lekarza.

Wskazania

Produkt leczniczy stosowany tradycyjnie u osób zagrożonych nadciśnieniem tętniczym, u których lekarz zalecił zmianę trybu życia (jako uzupełnienie zaleceń lekarskich) i znajdujących się pod stałą kontrolą lekarza.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, alkoholizm, choroby wątroby, padaczka, nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych będących w ruchu w trakcie zażywania leku.

Stosowanie leku u dzieci

Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat

Przyjmowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach.

Ciąża

Nie stosować w przypadku ciąży i laktacji.

Dawkowanie

Dorośli: Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy przyjmować doustnie 3 razy dziennie po 2,5 ml leku rozcieńczonego w niewielkiej ilości wody.
Zalecany czas kuracji: około 4 tygodnie.
W przypadku wrażenia, że działanie leku Intractum Visci Phytopharm jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Zastosowanie większej niż zalecana dawki leku Intractum Visci Phytopharm
W przypadku zażycia znacznie większej dawki leku Intractum Visci Phytopharm niż zalecana należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Dotychczas nie odnotowano przypadków przedawkowania.
Pominięcie zastosowania leku Intractum Visci Phytopharm
W przypadku pominięcia dawki leku Intractum Visci Phytopharm nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Skład

Wyciąg ze świeżego ziela jemioły (Visci herbae recentis intractum, 1:1), ekstrahent etanol 96% (v/v) – 100 zl. Zawartość etanolu 52-62% (v/v).

Producent

Phytopharm Klęka S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.