Magnesium Sticks Dr.Max, 400 mg, smak cytrynowy, 30 saszetek

Marka: DR.MAX
Dostępny
18,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100009052

Magnesium Sticks jest nowoczesnym suplementem diety w wygodnych, jednorazowych saszetkach,który można stosować bez konieczności popijania.

Dystrybutor

Dr. MAX Sp. z o.o.
ul. Krzemieniecka 60a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchymi ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku ponizej12 lat. Spożycie w nadmiernych ilosciach możę wywołać efekt przeczyszczający.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: Substancja zagęszczająca (sorbitol),tlenek magnezu, kwas L-askorbinowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), naturalny aromat cytrynowy, substancja przeciwzbrylajaca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych),cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny,chlorowodorek tiaminy, substancja słodząca (sukraloza).

Jak stosować

Zawartość saszetki wystarczy wsypać bezpośrednio do ust, pozostawić do rozpuszczenia i połknąć.

Tabela

Każda saszetka zawiera Zawartość/ 1 saszetka %RWS*/1 saszetka
Magnez 400 mg 107
Tiamina 1,1 mg 100
Witamina B6 1,4 mg 100
Witamina B12 2,5 mcg 100
Witamina C 40 mg 50

Waga

Masa netto: 55,5 g

Właściwości

Magnesium Sticks jest nowoczesnym suplementem diety w wygodnych,jednorazowych saszetkach, który można stosować bez konieczności popijania. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Magnez i witaminy z grupy B (tiamina, B i B)przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Produkt można zastosować w dowolnym momencie, np.w trakcie uprawiania sportu, podczas wzmożonego wysiłku fizycznego lub w chwilach napięcia psychicznego.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli i dzieci od 12 roku życia 1 saszetka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.