Microlife BP A1 Basic, automatyczny ciśnieniomierz naramienny

  • Dokładny ciśnieniomierz naramienny, mierzy ciśnienie krwi i puls.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

132,58

O produkcie: Microlife BP A1 Basic, automatyczny ciśnieniomierz naramienny

100001267

Opis

Ciśnieniomierz BP A1 firmy Microlife jest automatycznym ciśnieniomierzem naramiennym. Dzięki prostej obsłudze i dokładności doskonale nadaje się do regularnej kontroli ciśnienia krwi w warunkach domowych.


Właściwości

Ciśnieniomierz automatyczny Microlife BP A1 Basic to łatwe w użyciu urządzenie o niewielkich rozmiarach. Można mieć je zawsze pod ręką — w domu czy w podróży. Produkt znajduje się w tekstylnym pokrowcu i jest przyjazny dla akumulatorów. Został wyposażony we wskaźnik niskiego poziomu baterii i wskaźnik kontroli mankietu.

  • Bezpiecznie przechowuje do 30 wartości ciśnienia krwi wraz z datą i godziną pomiarów. Dodatkowo pokazuje średnią wszystkich odczytów.
  • Ma uniwersalny i wygodny mankiet 22-42 cm, który pasuje na większość ramion. Stożkowy kształt mankietu zapewnia lepsze dopasowanie dla optymalnej dokładności pomiaru.
  • Ciśnieniomierz został wyposażony w specjalny algorytm wykrywający IHB (nieregularne bicie serca). W przypadku wystąpienia nieprawidłowości podczas odczytu, na wyświetlaczu pojawia się symbol IHB.
  • Zastosowana w urządzeniu technologia Gente+ zapewnia optymalną kontrolę prędkości i wysokości ciśnienia dla najwyższego komfortu podczas pomiaru.

Ciśnieniomierz Microlife BP A1 Basic został zaprojektowany we współpracy ze specjalistami i przeszedł testy kliniczne, które potwierdzają jego dokładność pomiarową*. Urządzenie przebadano u dzieci, kobiet w ciąży i osób starszych oraz pacjentów cierpiących na cukrzycę, miażdżycę tętnic, otyłość, schyłkową niewydolność nerek i niedociśnienie.

Jak działa Microlife BP A1 Basic?

Urządzenie działa w sposób automatyczny. Wykorzystuje oscylometryczną metodę pomiaru krwi.

Kiedy stosować Microlife BP A1 Basic?

Możesz używać urządzenia, jeśli chcesz samodzielnie zweryfikować ciśnienie krwi lub tętno. Produkt jest odpowiedni dla dzieci powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.

Jak długo można stosować Microlife BP A1 Basic?

Możesz korzystać z urządzenia wedle potrzeb.

Czy stosowanie Microlife BP A1 Basic w ciąży jest bezpieczne?

Urządzenie jest bezpieczne dla kobiet w ciąży. Ponadto produkt został zaprojektowany z myślą o kobietach ze zdiagnozowanym stanem przedrzucawkowym.

*https://www.microlife.pl/produkty/cisnienie-krwi/cisnieniomierze-automatyczne/bp-a1-basic


Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Dystrybutor

CHDE Polska Sp. z o.o. sp. K
Biesiadna 7
35-304 Rzeszów

Producent

Microlife AG

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.