Microlife

  (33)

Microlife to międzynarodowa firma wyspecjalizowana w produkcji sprzętu medycznego. Działa na rynku od 1981 roku, a jej pierwszym produktem był termometr cyfrowy. Aktualnie bogata oferta Microlife obejmuje przyrządy do kontrolowania temperatury, ciśnienia czy astmy.

Sortuj według

Microlife – wybierz termometr do domowej apteczki

Termometry Microlife, które oferuje producent, przeznaczone są dla dorosłych i dzieci. Możesz zamówić u nas standardowe termometry elektroniczne oraz urządzenia bezdotykowe wykorzystujące podczerwień. Proponowane sprzęty różnią się wielkością i ceną. Oznacza to, że każdy może odszukać urządzenie odpowiadające swoim indywidualnym potrzebom.

Flagowymi produktami Microlife są termometry bezdotykowe. Pozwalają one zmierzyć temperaturę w kilka sekund bez fizycznego kontaktu. Nadają się do użytku domowego i szpitalnego. Co ważne, każdy wyprodukowany przez Microlife termometr przechodzi szereg testów sprawdzających jego wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Ciśnieniomierze i inhalatory w ofercie Microlife

Zaprojektowany przez Microlife ciśnieniomierz, w zależności od modelu, może wykorzystywać technologię MAM lub PAD. Pierwsza z nich automatycznie analizuje dane z trzech pomiarów, a druga wykrywa nieregularności w pracy serca. Urządzenia pomagają w diagnostyce chorób układu krążenia we wczesnym stadium. Opracowany przez Microlife ciśnieniomierz jest prosty w obsłudze i charakteryzuje się dokładnością pomiarów. Dostępne są urządzenia nadgarstkowe i naramienne.

Microlife zajmuje się również produkcją sprzętów do inhalacji i nebulizacji. Marka oferuje urządzenia pomocne w leczeniu chorób górnych i dolnych dróg oddechowych. Zaprojektowany przez Microlife inhalator czy nebulizator został wyposażony w maski dla dzieci i dorosłych, dlatego może korzystać z niego cała rodzina. Urządzenia od Microlife mają korzystną cenę, co pozwala wybrać sprzęt medyczny od renomowanego producenta bez ponoszenia dużych wydatków.