Pulsoksymetr Accurate FS20C, 1 sztuka

Wyrób medyczny w postaci łatwego w obsłudze i funkcjonalnego pulsykometru.

Dostępny
74,79

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Pulsoksymetr Accurate FS20C, 1 sztuka

100036840

Opis

Pulsoksymetr Accurate FS20C. 


Właściwości

Pulsoksymetr Accurate FS20C to urządzenie wyposażone w sygnalizację wizualną – miganie ekranu. Produkt ma ekran OLED, który ułatwia odczytywanie wyniku. Sprzęt wzbogacono zaprogramowanym alarmem informującym o stanie zdrowia pacjenta. W przypadku wysycenia tlenem SpO2 poziom, na którym uruchamia się sygnał, wynosi 88%. Urządzenie informuje też o przekroczeniu poziomu 120 uderzeń serca na minutę.

Urządzenie można stosować zarówno przy dobrym, jak i słabym przepływie krwi. Pulsoksymetr działa też podczas ruchu. Może być wykorzystywany przed i po treningu, jednak nie należy używać go w trakcie uprawiania sportu. Pulsoksymetr Accurate FS20C wskazuje puls, SpO2, fale pulsu, poziom baterii i wykresy słupkowe tworzone na bazie wykonanych pomiarów. Użytkownik może samodzielnie wybrać tryb wyświetlania danych. Urządzenie wyposażono w dwukolorowy ekran o przekątnej 0,96 cala z trybem pokazywania obrazu w 4 płaszczyznach. Sprzęt wyłącza się automatycznie po 8 sekundach bez sygnału.

Do pulsoksymetru Accurate FS20C dołączono zawieszkę w formie smyczy, certyfikat sprawdzenia urządzenia, baterie i instrukcję obsługi. Wyrób medyczny został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Ma Certyfikat CE (Certyfikat Zgodności) wydany przez autoryzowaną jednostkę notyfikowaną EU: TÜV SÜD PRODUCT SERVICE GMBH. Urządzenie bez baterii waży zaledwie 60 g. To niewielki sprzęt, o wymiarach 62z31x35 mm. Produkt jest zasilany dwoma bateriami AAA. Ich żywotność pozwala na wykonanie około 600 badań kontrolnych. Sprzęt działa z dokładnością pomiaru PR 25-254 +/- 3 znaki.

Jak działa pulsoksymetr Accurate FS20C?

Pulsoksymetr Accurate FS20C wyposażono w czujniki, które pozwalają na odczytywanie liczby uderzeń serca na minutę.

Kiedy stosować pulsoksymetr Accurate FS20C?

Pulsoksymetr służy do sprawdzania pulsu i stężenia tlenu we krwi. Można stosować go wielokrotnie, w zależności od własnych potrzeb.


Skład

Zestaw zawiera:

-PULSOKSYMETR FS20C Z OBRACANYM EKRANEM OLED
-Zawieszka typu "smycz"
-Instrukcję obsługi i certyfikat sprawdzenia urządzenia
-Baterie
-Pudełko


Jak stosować

Zgodnie z załączoną ulotką. 


Przeznaczenie

Pulsoksymetr przeznaczony jest do pomiaru saturacji krwi oraz tętna u osób dorosłych i dzieci. Urządzenie umożliwia badania szerokiej grupy pacjentów: od jasnego do ciemnego koloru skóry, grubości palca 8-25,4 mm, dobrego lub słabego przepływu. Pulsoksymetr pozwala na pomiar także podczas ruchu, co rozszerza jego zastosowanie. Podczas uprawiania sportu zaleca się korzystanie z pulsoksymetru przed i po treningu - nie należy używać pulsoksymetru w czasie uprawiania sportu.


Waga

 60 g (bez baterii)


Dystrybutor

NOVAMED SP.Z O.O.


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.