Grinday Mind Up, suplement diety, 720 mg, 60 kapsułek

Dostępny
96,01

O produkcie: Grinday Mind Up, suplement diety, 720 mg, 60 kapsułek

100019832

Opis

Grinday Mind Up, Energy For Mind, Umysł Pamięć Koncentracja, suplement diety.


Właściwości

Suplement diety powstał z myślą o osobach, które chcą wspomóc pamięć i utrzymać wysoki poziom energii umysłowej. Bazuje na standaryzowanych ekstraktach roślinnych, wzbogaconych L-tyrozyną oraz choliną. Charakteryzuje się czystym i przejrzystym składem – bez wypełniaczy, substancji przeciwzbrylających i barwników.

  • Różeniec górski, a właściwie ekstrakt z niego, jest źródłem rozawin – przeciwutleniaczy, które wspierają walkę z wolnymi rodnikami. W połączeniu z ekstraktem z żeń-szenia koreańskiego odpowiada za utrzymanie naturalnej energii umysłowej, a także poprawia poprawę ukrwienia mózgu. Wspomaga krążenie krwi. Odpowiada za ochronę organizmu przed stresem.
  • Opatentowany ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66® stanowi źródło witanolidów. Pomaga utrzymać dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne. Wspiera utrzymanie zdolności fizycznych i psychicznych w okresach osłabienia i wyczerpania. Ashwaganda ułatwia utrzymanie równowagi emocjonalnej, sprzyja zachowaniu energii oraz poprawia odporność organizmu na stres.
  • Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego dostarcza ginsenozydy. Wspiera pamięć i pomaga przeciwdziałać zmęczeniu. Wspomaga utrzymanie czujności i funkcji kognitywnych. Działa stabilizująco na układ krążenia. Ułatwia utrzymanie prawidłowej aktywności poznawczej i umysłowej. Wspiera w okresie zmęczenia, osłabienia i wyczerpania. Reguluje prawidłowy przebieg metabolizmu glukozy.

Skład uzupełnia L-tyrozyna – aminokwas białkowy, który jest prekursorem w procesie produkcji noradrenaliny, adrenaliny i dopaminy (ważnych neurotransmiterów). Natomiast cholina wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu – pomaga poprawić pamięć i koncentrację. Suplement diety Grinday Mind Up ma postać kapsułek, których otoczka powstała z hydroksypropylometylocelulozy. Jest produktem wegańskim.

Jak stosować Grinday Mind Up?

Rekomendowana porcja suplementu diety wynosi 2 kapsułki. Zaleca się je spożywać rano (po posiłku) oraz w ciągu dnia. Kapsułki należy popić ok. 300 ml wody.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Grinday Mind Up?

Grinday Mind Up nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią.

Z czym nie łączyć Grinday Mind Up?

Nie zaleca się łączenia tego suplementu diety z lekami o działaniu przeciwpadaczkowym, nasennym, uspokajającym.

Czy Grinday Mind Up jest bezpieczny dla osób starszych?

Producent nie podaje informacji odnośnie do bezpieczeństwa stosowania tego suplementu u osób starszych. Przed rozpoczęciem suplementacji należy skonsultować się z lekarzem.


Tabela

Składniki aktywne w 2 kapsułkach:
Ekstrakt z korzenia ashwagandhy [5% witanolidów] – KSM-66 ® 200,00 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego [5% ginsenozydów] 300,00 mg
L-tyrozyna 200,00 mg
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego [3% rozawin] 100,00 mg
Cholina 100,00 mg

Skład

Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego ( Panax ginseng ) [5% ginsenozydów]; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; dwuwinian choliny; L-tyrozyna; ekstrakt z korzenia ashwagandhy ( Withania somnifera ) [5% witanolidów] – KSM-66 ®; ekstrakt z otrębów ryżowych; ekstrakt z korzenia różeńca górskiego ( Rhodiola rosea L.) [3% rozawin].

Jak stosować

Spożywać podczas posiłku rano i w ciągu dnia po jednej kapsułce. Popić około 300 ml wody. Nie zaleca się spożywania suplementu wieczorem, przed snem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Waga

Masa netto: 45,6 g
Opakowanie 60 kapsułek, kaps. 720 mg

Producent

Grinday B. Ryłko J. Grabski Sp. j.
ul. Wapienna 2
43-340 Kozy

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.