Olimp Forsen Forte Shot, suplement diety, płyn, 25 ml

Suplement diety zawiera melatoninę, melisę, witaminę B6, tiaminę.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

8,25

O produkcie: Olimp Forsen Forte Shot, suplement diety, płyn, 25 ml

100015477

Opis

Suplement diety w płynie w ampułkach, zawierający melatoninę, ekstrakt melisy, witaminę B6, tiaminę oraz aminokwasy (L-tryptofan, L-teaninę). O smaku zielonej herbaty. 

Właściwości

Olimp Forsen Forte Shot został stworzony z myślą o osobach, które mają trudności z zasypianiem. Sprawdzi się także podczas podróży, w trakcie których dochodzi do zmiany stref czasowych. Preparat powstał w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym należącym do firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories. Suplement diety zawiera składniki aktywne pozwalające na poprawę jakości snu. Są to:

  • Melatonina – przyczynia się do skrócenia czasu potrzebnego na zaśnięcie; wspomaga łagodzenie subiektywnego odczuwania zespołu nagłej zmiany strefy czasowej,
  • Witamina B6wspiera pracę układu nerwowego; pomaga zredukować odczuwanie znużenia i zmęczenia,
  • Tiamina (witamina B1) – odpowiada za zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia,
  • Melisa – pomaga poprawić jakość snu; wykazuje właściwości wspierające wyciszenie i odprężenie w stanie napięcia emocjonalnego,
  • L-tryptofan – należy do grupy aminokwasów; stanowi prekursor serotoniny, będącej neuroprzekaźnikiem odpowiadającym m.in. za nastrój,
  • L-teanina – jest aminokwasem wspomagającym zdrowy sen; pomaga osiągnąć stan relaksacji poprzez redukcję stresu.

Suplement diety Olimp Forsen Forte Shot ma postać płynu zamkniętego w ampułkach o pojemności 25 ml. To dzienna porcja do spożycia zalecana przez producenta. Preparat zawiera substancje słodzące: acesulfam K, sukralozę. Ma smak zielonej herbaty.

Jak działa Olimp Forsen Forte Shot?

Ten suplement diety bazuje na składnikach aktywnych, które wykazują wpływ na sen. Pomagają w poprawie jego jakości oraz przyczyniają się do złagodzenia stresu.

Jak stosować Olimp Forsen Forte Shot?

Preparat stosuj zgodnie z rekomendacjami producenta. Przyjmuj 1 ampułkę dziennie – najlepiej na około 30 minut przed pójściem spać. Przed użyciem wstrząśnij i dopiero wypij.

Jak długo można stosować Olimp Forsen Forte Shot?

Nie ma informacji dotyczących tego, jak długo może trwać suplementacja. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Olimp Forsen Forte Shot?

Suplementu diety nie stosuj w okresie ciąży i karmienia piersią, a także w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie podawaj go również dzieciom oraz młodzieży. Producent nie zaleca łączenia preparatu z alkoholem oraz lekami – szczególnie tymi z ekstraktami roślinnymi (m.in. z walerianą).

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Olimp Forsen Forte Shot?

Producent informuje o możliwym nieznacznym wpływie preparatu na zdolność obsługi pojazdów i maszyn. Zachowaj więc ostrożność.


Tabela

Składniki 1 ampułka (25 ml)
Melatonina 1 mg
Ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis L.) 200 mg
L-tryptofan 100 mg
L-teanina 100 mg
Witamina B6 1,4 mg (100%*)
Tiamina (wit. B1) 1,1 mg (100%*)


*RWS – referencyjne wartości spożycia.

Skład

Składniki: woda, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis L.), L-tryptofan, L-teanina, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromat, substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; clorowodorek pirydoksyny – witamina B6, chlorowodorek tiaminy – tiamina (wit. B1), melatonina, substancja konserwująca – kwas sorbowy.

Jak stosować

Ampułkę spożyć w całości 30 minut przed snem lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 ampułka.

Przeznaczenie

Przeznaczenie: jako suplement diety dla osób długo zasypiających, jak również dla osób podróżujących, u których trudności z adaptacją do zmiany strefy czasowej niekorzystnie wpływają na sen.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Suplement diety może nieznacznie negatywnie wpływać na zdolność obsługi maszyn i zdolności prowadzenia pojazdów. Nie łączyć ze spożywaniem alkoholu i z lekami, w tym roślinnymi, w szczególności zawierającymi walerianę. Mogące pojawić się osad i krystalizacja są zjawiskami naturalnymi i nie wpływają na jakość produktu.

Waga

Masa/objętość netto: 25 ml

Producent

OLIMP LABORATORIES
Nagawczyna 109 c
Dębica

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.