Regevagia, globulki dopochwowe, 10 sztuk

Dopochwowy wyrób medyczny, który nawilża błony śluzowe i przywraca pH.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,79

O produkcie: Regevagia, globulki dopochwowe, 10 sztuk

100012713

Opis

Regevagia to wyrób medyczny poprawiający nawilżenie oraz wspomagający proces regeneracji tkanek.


Właściwości

Regevagia to preparat dla osób, które borykają się z uczuciem suchości i dyskomfortu w okolicach intymnych spowodowanym niedoborem estrogenów. Może być stosowany w okresie okołomenopauzalnym lub po usunięciu macicy. Jest odpowiedni także dla osób, które cierpią na zanik błony śluzowej pochwy lub żyją w ciągłym stresie. Zawiera takie składniki jak:

  • Kwas hialuronowy – wspiera walkę z uczuciem suchości, pieczenia, świądu, napięcia oraz bólu podczas współżycia.
  • Wyciąg olejowy z kwiatów malwy – pomaga złagodzić dyskomfort w miejscach intymnych.
  • Masło aloesowe – pomaga zmniejszyć dolegliwości, jakie niesie za sobą suchość pochwy. Wspiera nawilżenie komórek i ich ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Kwas mlekowy – wpływa na utrzymanie prawidłowego pH. Pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia infekcji w miejscach intymnych.

Preparat Regevagia może być stosowany w celu regeneracji tkanek po radio- i chemioterapii oraz po zabiegach ginekologicznych czy po porodzie, jednak wymaga to konsultacji z lekarzem.

Jak stosować Regevagia?

Przed aplikacją należy umyć dłonie. Produkt Regevagia stosuje się dopochwowo, raz dziennie, na noc. Globulka powinna zostać umieszczona głęboko w pochwie. Bezpośrednio po aplikacji nie należy podejmować współżycia płciowego. W trakcie stosowania produktu zaleca się korzystanie z wkładek higienicznych.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Regevagia?

Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Przeciwwskazaniem jest też trwająca menstruacja i ostra infekcja pochwy (w tym przypadku wymagana jest konsultacja z lekarzem).

Z czym nie łączyć Regevagia?

Preparat Regevagia nie może być stosowany w połączeniu z lateksowymi prezerwatywami lub wkładkami antykoncepcyjnymi. Stosowanie produktu z lekami miejscowo znieczulającymi może wydłużyć czas znieczulenia.

Czy globulki Regevagia są bezpieczne dla kobiet w ciąży?

Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować chęć stosowania preparatu Regevagia z lekarzem.


Skład

Glicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych, eter cetostearylowy makrogolu, wyciąg olejowy z kwiatów malwy, hialuronian sodu, masło aloesowe, kwas mlekowy, mleczan sodu, laktoza jednowodna.


Jak stosować

Tylko do stosowania dopochwowego.


Dzienne spożycie

Przed aplikacją dokładnie umyć dłonie.Kuracja podstawowa:

Stosować 1 globulkę dopochwową raz dziennie (na noc) przez 7 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Kuracja podtrzymująca: Stosować 1 globulkę dopochwową co 2-3 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie.


Przeznaczenie

Zaburzenia funkcji nabłonka pochwy najczęściej objawiają się suchością, świądem, pieczeniem, dyskomfortem i bólem w trakcie stosunku.


Ostrzeżenia

Wyrób medyczny jest przeznaczony do stosowania w celu leczenia lub łagodzenia przebiegu choroby, którego zasadnicze zamierzone działanie jest osiągane w wyniku zastosowania środków innych niż farmakologiczne, immunologiczne lub metaboliczne.


Dystrybutor

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
Pabianice


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.