Sortuj według
Układ moczowo-płciowy

Układ moczowo-płciowy

Układ moczowo-płciowy to jeden z tych obszarów ludzkiego ciała, w którym bardzo łatwo o infekcję. Wszystko zależy od predyspozycji organizmu, jednak  u większości ludzi układ moczowy jest na tyle wrażliwy, że w sytuacji np. delikatnego zaniedbania higieny, ujawniają się różnego rodzaju infekcje intymne. Nieodpowiednia profilaktyka sprawia, że coraz więcej Polaków cierpi na schorzenia takie jak: kamica nerkowa, nietrzymanie moczu czy bardzo powszechne zapalenie pęcherza. Poniższa kategoria zawiera różnego rodzaju preparaty na drogi moczowe, które mogą być stosowane w trakcie walki z problemami z układu moczowego. Ważne jest, by  po diagnozę i zalecenia w kwestii leków, udać do specjalisty, który wykona kompleksowe badania i solidnie oceni stan zdrowia.Preparaty wspierające układ moczowo-płciowy

W zależności od rodzaju choroby  i preferencji pacjenta zalecane są różne środki łagodzące dyskomfort podczas występowania dolegliwości układu moczowego. Dla osób stawiających na naturalne składniki, specjaliści  polecają zioła na drogi moczowe lub ewentualnie tabletki na drogi moczowe, zawierające wyciągi roślinne w składzie. Innym typem schorzenia jest kamica nerkowa, której leczenie dobierane jest przez specjalistę indywidualnie do problemu pacjenta.

W tej kategorii produktowej znajdziesz również suplementy na układ moczowy, które często przepisywane są mężczyznom jako profilaktyka prostaty. Jest to aspekt istotny i warto go skonsultować z lekarzem lub farmaceutą, który doradzi, jakie preparaty przyjmować. Oczywiście dostępny jest także odpowiednik dla kobiet: probiotyki ginekologiczne, które przywracają naturalne środowisko pochwy.