Riposton, 2 tabletki musujące

Dostępny
9,49
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100007778

Riposton to tabletki musujące do sporządzania roztworu nawadniającego organizm po spożyciu alkoholu lub wysiłku fizycznym. Przeznaczony jest dla osób dorosłych do uzupełnienia utraconych płynów i składników mineralnych. Dodatkowo produkt został wzbogacony o cholinę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

Właściwości

W trakcie intensywnego wysiłku fizycznego lub na skutek spożycia nadmiernej ilości alkoholu organizm traci duże ilości płynów i składników mineralny. Rozwiązaniem są tabletki musujące Riposton. Preparat działa nawadniająco, uzupełnia niedobory nie tylko płynów, ale również składników mineralnych. Cholina natomiast sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu wątroby.

Skład

Regulator kwasowości: kwas cytrynowy,glukoza, wodorowęglan sodu, chlorek potasu, chlorek sodu, winian choliny, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, suszony koncentrat buraka czerwonego, aromat,substancja wiążąca: glikol polietylenowy, substancja słodząca: sukraloza, barwnik: ryboflawiny.

Jak stosować

2 tabletki rozpuścić w 400 ml wody

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Riposton zawiera cukier i substancje słodzące.

Producent

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.