Riposton, 10 tabletek musujących

Dostępny
18,88

O produkcie

100007789

Riposton to tabletki musujące do sporządzania roztworu nawadniającego organizm po spożyciu alkoholu lub wysiłku fizycznym. Przeznaczony jest dla osób dorosłych do uzupełnienia utraconych płynów i składników mineralnych. Dodatkowo produkt został wzbogacony o cholinę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

Właściwości

W trakcie intensywnego wysiłku fizycznego lub na skutek spożycia nadmiernej ilości alkoholu organizm traci duże ilości płynów i składników mineralny. Rozwiązaniem są tabletki musujące Riposton. Preparat działa nawadniająco, uzupełnia niedobory nie tylko płynów, ale również składników mineralnych. Cholina natomiast sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu wątroby.

Tabela


Skład

Regulator kwasowości: kwas cytrynowy,glukoza,wodorowęglan sodu,chlorek potasu,chlorek sodu,winian choliny,

Regulator kwasowości: kwas jabłkowy,suszony koncentrat buraka czerwonego,aromat,

substancja wiążąca: glikol polietylenowy,substancja słodząca: sukraloza,

barwnik: ryboflawiny.

Jak stosować

Dwie tabletki rozpuścić w 400ml wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Riposton przeznaczony do stosowania w przypadku spożycia nadmiernej ilości alkoholu lub w stanach zmęczenia po wysiłku fizycznym jako środek nawadniający organizm. Dla osób dorosłych.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Riposton zawiera cukier i substancje słodzące.

Waga

8g

Producent

Aflofarm

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.