Vitammy Next 2+, ciśnieniomierz naramienny, 1 sztuka

Marka: VITAMMY
Dostępny
112,67

O produkcie

100037509

Next 2+ to ciśnieniomierz naramienny, który niezwykle delikatnie, szybko i precyzyjnie zmierzy ciśnienie krwi, dzięki technologii pomiaru podczas pompowania, zwanej także pomiarem komfortowym.

Pomiar podczas pompowania wykonywany jest w czasie, gdy urządzenie napełnia mankiet. Użytkownik odczuwa niewielki ucisk, a jest znacznie bardziej delikatny i zauważalnie szybszy. Użytkowanie tego ciśnieniomierza kojarzy nie kojarzy się z dyskomfortem. Znacznie przyjemniej jest kontrolować ciśnienie krwi z NEXT 2+ z pomiarem podczas pompowania niż ciśnieniomierzem starszej generacji.

Właściwości

- Wykrywanie nieregularnego rytmu serca (m.in. arytmii)

- Interpretacja wyniku pomiaru według wytycznych WHO

- Średnia 3 ostatnich wyników

- Wyposażony w zaawansowaną sygnalizację poruszenia podczas pomiaru, które może mieć wpływ na prawidłowy wynik.

- Prawidłowy dobór rozmiaru mankietu to kolejny czynnik mający wpływ na rzetelność pomiar. Mankiet 22-40 cm jest idealny dla większości użytkowników

- Ekran z podświetleniem o wysokiej rozdzielczości (HD). Duże kontrastujące cyfry, znaki i ikony - w każdych warunkach łatwe do odczytania informacje. 

- Dzięki możliwości zasilania przez gniazdo USB oszczędzasz i postępujesz ekologicznie, zyskując zdrowie. Na pewno masz już ładowarkę ze złączem micro USB.

- 2 tory pamięci po 120 wyników. 

- Miękkie i wygodne etui w opakowaniu z ciśnieniomierzem Next dla łatwiejszego przechowywania i dodatkowej ochrony.

- W zestawie zasilacz.

Producent

NovamaCloud

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.