Olimp Tri-Mag B6, suplement diety, 30 tabletek

Dostępny
6,90
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100005570

TRI-Mag B6 to suplement diety zawierający aż 3 źródła magnezu o różnej kinetyce wchłaniania, co pozwala na uzyskanie optymalnego dla naszego organizmu poziomu magnezu – jednego z najważniejszych składników mineralnych.

Producent

Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony do stosowania jako suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na magnez.
Preparat jest polecany w szczególności dla osób narażonych na stres, zmęczenie, aktywnych fizycznie, uprawiających sport, pijących kawę, alkohol.

Skład

Kompleks mineralny TRI-Mag B6 (węglan magnezu, mleczan magnezu, jabłczan magnezu), celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana – substancje wypełniające,stearynian magnezu i dwutlenek krzemu – substancje przeciwzbrylające, chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6.

Jak stosować

Doustnie, po posiłku.

Tabela

Informacja żywieniowa 1 tabletka
Magnez 130 mg (35%*)
Witamina B6 1,4 mg (100%*)

Waga

19,5 mg

Właściwości

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego oraz układu nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Witamina B6 z kolei wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Dzienne spożycie

1 tabletka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.