Herbata Koper włoski Dr.Max, 20 torebek

Marka: DR.MAX
Dostępny
5,49

O produkcie

100048670

Herbata Koper włoski Dr.Max, 20 torebek to napar ziołowy przeznaczony jako środek wspomagający apetyt, trawienie i wydalanie. Wspiera również pracę układu oddechowego.

Właściwości

  • Wspiera układ trawienny.
  • Sprzyja pracy układu oddechowego.

Koper włoski wspomaga apetyt, trawienie i wydalanie. Wspomaga powrót do zdrowia po porodzie i aktywność gruczołów mlekowych oraz przyczynia się do poprawy samopoczucia przed i w trakcie menstruacji. Wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.

Skład

Koper włoski (Foeniculum vulgare), owoce.

Jak stosować

Zalej 1 torebkę ¼ l wrzącej wody i pozostaw do zaparzenia na 10 minut.

Dzienne spożycie

Zazwyczaj pije się 2-3 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Należy skonsultować się z farmaceutą w sprawie działania ziół.

Waga

Masa netto: 30 g (20 torebek x 1,5 g)

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.