Calcium D 500 mg Dr. Max, suplement diety, 60 tabletek

Dostępny
23,99

O produkcie: Calcium D 500 mg Dr. Max, suplement diety, 60 tabletek

100045721

Opis

Calcium D 500 mg Dr. Max, suplement diety, 60 tabletek to preparat zawierający w składzie wapń i witaminę D. Składniki te wpływają korzystnie na stan zębów i kości. 


Właściwości

Składniki preparatu:

  • Wspomagają utrzymuje zdrowych kości i zębów.*

Produkt zawiera połączenie wapnia i witaminy D.

*Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Wapń bierze również udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina D pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz utrzymaniu zdrowych kości, zębów i mięśni.


Tabela

Każda tabletka zawiera   Zawartość/1 tabl. % RWS**/1 tabl. 
 Wapń  500 mg  62,5
 Witamina D  5  μg  100

**Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: Węglan wapnia, skrobia kukurydziana, substancje zagęszczające (celuloza mikrokrystaliczna, guma arabska), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy), cholekalcyferol, substancja przeciwzbrylająca (talk).


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.


Waga

Masa netto: 91,2 g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.