Głóg, suplement diety, 500 ml

21,94
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100007713

Głóg. Suplement diety. Pasteryzowany.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

Producent

EkaMedia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Skład

Sok z owoców głogu - wyprodukowano z zagęszczonego soku z owoców głogu, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu w tym naturalna witamina C

Jak stosować

Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

Dzienne spożycie

Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety .Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.