Kriomed, sztyft na hemoroidy, 1 sztuka

Dostępny
43,40

O produkcie

100023179

Kriomed sztyft na hemoroidy - wyrób medyczny, będący sztyftem chłodzącym wielokrotnego użytku.

Właściwości

Wyrób medyczny Kriomed jest sztyftem chłodzącym, wykonanym z wysokogatunkowego plastiku przy użyciu nowoczesnej technologii. Anatomiczny kształt cylindrycznej tubki i komfortowy rozmiar zapewniają wygodę użycia, przynosząc natychmiastową ulgę, kojąc ból i świąd wywołany przez dolegliwości hemoroidalne.
Kriomed wykorzystuje system delikatnego chłodzenia - zawiera specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancja została szczelnie zamknięta w cylindrze sztyftu co uniemożliwia jej kontakt z ciałem i służy jedynie do przekazywania chłodu w ściśle określonym czasie i miejscu. Uzyskana w domowych warunkach niska temperatura jest całkowicie bezpieczna dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek powikłań.
Wyrób medyczny Kriomed ma wysoką skuteczność i przynosi natychmiastową ulgę.
Sztyft Kriomed jest przeznaczony do wielokrotnego użytku i nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, do wprowadzenia go jest potrzebny wybrany przez pacjenta lubrykant, np. wazelina.

Skład

Opakowanie zawiera: 1 sztyft Kriomed wielokrotnego użytku w opakowaniu wraz z instrukcją użycia.

Jak stosować

Przed każdym użyciem sztyft Kriomed musi być schłodzony (min. 2 godz.) w zamrażalniku. Każdorazowa doodbytnicza aplikacja powinna trwać 6 - 8 minut i może być powtarzana w ciągu dnia tyle razy, ile jest to konieczne. Zaleca się aplikację minimum dwa razy dziennie przez co najmniej czternaście dni - do ustąpienia ostrych objawów. Następnie liczbę aplikacji można stopniowo zmniejszać. Po uzyskaniu zadowalających rezultatów leczenia Kriomed należy stosować profilaktycznie minimum raz w tygodniu. W leczeniu zewnętrznych żylaków odbytu, sztyft stosować identycznie, według załączonej instrukcji.


Uwaga!
Należy umyć ręce przed i po każdorazowej aplikacji sztyftu Kriomed.


Sztyftu Kriomed można używać wielokrotnie zgodnie z potrzebą przez okres 6 miesięcy od pierwszego zastosowania, potem należy go wyrzucić do pojemników na odpady plastikowe.

Przeznaczenie

Dla osób cierpiących na dolegliwości związane z hemoroidami. Jest polecany zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku, a także po konsultacji z odpowiednim lekarzem, dla dzieci cierpiących na dolegliwości hemoroidalne. Polecany jest osobom, którym dolega świąd, pieczenie, ból, obrzęk i inne dolegliwości hemoroidalne. Szczególnie dla:

 • kobiet w okresie ciąży i po porodzie,
 • osób, których zawód wymaga wielogodzinnego siedzenia oraz osób podnoszących duży ciężar,
 • osób mających dietę ubogą w błonnik,
 • osób z nadwagą wywołującą dolegliwości naczyniowe,
 • osób z nadciśnieniem,
 • alergików,
 • diabetyków,
 • sportowców,
 • dla wegetarian i wegan, ponieważ nie zawiera żadnych substancji odzwierzęcych, ani nie jest testowany na zwierzętach.

Ostrzeżenia

 • Wyrób medyczny Kriomed może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Zaleca się konsultację z lekarzem przed zastosowaniem preparatu u kobiet wciąży i dzieci.
 • Ze względu na fakt, że hemoroidy mogą towarzyszyć innym schorzeniom, jeżeli po 3 tygodniach stosowania Kriomedu nie nastąpi zauważalna poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza.
 • Nie używaj gorącej wody do sterylizacji i nie gotuj aplikatora, bo spowoduje to jego uszkodzenie.
 • Wyrób medyczny Kriomed należy przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Użytkowanie tylko zgodnie z wymogami producenta, według załączonej instrukcji.
 • Producent

  Korporacja Gazolina Sp. z o. o.
  ul. Jagiellońska 7
  14 - 220 Kisielice

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.