Kriomed, sztyft na hemoroidy, 1 sztuka

Wyrób medyczny na hemoroidy w formie anatomicznego sztyftu do chłodzenia.

Dostępny
49,13

O produkcie: Kriomed, sztyft na hemoroidy, 1 sztuka

100023179

Opis

Kriomed sztyft na hemoroidy - wyrób medyczny, będący sztyftem chłodzącym wielokrotnego użytku.


Właściwości

Kriomed to specjalistyczny wyrób medyczny w postaci sztyftu chłodzącego na hemoroidy. Produkt powstał z wysokogatunkowego plastiku, z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Dzięki anatomicznemu kształtowi cylindrycznej tubki i odpowiednim wymiarom jest wygodny i łatwy w użyciu. Wewnątrz wyrobu medycznego Kriomed znajduje się specjalna substancja, która może być wielokrotnie rozmrażana i zamrażana. Została szczelnie zamknięta w sztyfcie, co niweluje ryzyko jej zetknięcia z ciałem.

Jej głównym zadaniem jest przekazywanie delikatnego chłodu. Uzyskana za pomocą produktu Kriomed niska temperatura jest całkowicie bezpieczna. Nie powoduje podrażnień ani powikłań. Sztyft i zawarta w nim substancja nie przyczyniają się do rozwoju reakcji alergicznych.

Jak działa Kriomed?

Produkt, dzięki wytwarzaniu chłodu, usuwa ból, świąd, pieczenie i przynosi ekspresową ulgę od dyskomfortu. Koi podrażnione żyły, dzięki odpowiednio opracowanemu systemowi delikatnego chłodzenia. Skutecznie i naturalnie łagodzi wewnętrzne i zewnętrzne żylaki odbytu.

Kiedy stosować Kriomed?

Produkt opracowano z myślą o wszystkich osobach cierpiących na dolegliwości związane z hemoroidami. Może być stosowany przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku, a także u dzieci po konsultacji z lekarzem. Po wyrób medyczny warto sięgnąć zawsze wtedy, gdy pojawiają się świąd, pieczenie, ból, obrzęk i inne objawy związane z hemoroidami. Sztyft jest zalecany osobom, których zawód wymaga wielogodzinnego siedzenia i podnoszącym duże ciężary, chorującym na nadciśnienie, alergikom, diabetykom czy sportowcom.

Jak długo można stosować Kriomed?

Możesz stosować produkt wielokrotnie przez okres maksymalnie 6 miesięcy od pierwszego użycia. Po tym czasie wyrzuć sztyft do pojemnika na odpady plastikowe. Jeśli po 3 tygodniach stosowania dolegliwości nie ustępują, skonsultuj się z lekarzem.

Czy stosowanie Kriomed w ciąży jest bezpieczne?

Wyrób medyczny może być stosowany przez kobiety w ciąży po konsultacji lekarskiej.


Skład

Opakowanie zawiera: 1 sztyft Kriomed wielokrotnego użytku w opakowaniu wraz z instrukcją użycia.

Jak stosować

Przed każdym użyciem sztyft Kriomed musi być schłodzony (min. 2 godz.) w zamrażalniku. Każdorazowa doodbytnicza aplikacja powinna trwać 6 - 8 minut i może być powtarzana w ciągu dnia tyle razy, ile jest to konieczne. Zaleca się aplikację minimum dwa razy dziennie przez co najmniej czternaście dni - do ustąpienia ostrych objawów. Następnie liczbę aplikacji można stopniowo zmniejszać. Po uzyskaniu zadowalających rezultatów leczenia Kriomed należy stosować profilaktycznie minimum raz w tygodniu. W leczeniu zewnętrznych żylaków odbytu, sztyft stosować identycznie, według załączonej instrukcji.


Uwaga!
Należy umyć ręce przed i po każdorazowej aplikacji sztyftu Kriomed.


Sztyftu Kriomed można używać wielokrotnie zgodnie z potrzebą przez okres 6 miesięcy od pierwszego zastosowania, potem należy go wyrzucić do pojemników na odpady plastikowe.


Przeznaczenie

Dla osób cierpiących na dolegliwości związane z hemoroidami. Jest polecany zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku, a także po konsultacji z odpowiednim lekarzem, dla dzieci cierpiących na dolegliwości hemoroidalne. Polecany jest osobom, którym dolega świąd, pieczenie, ból, obrzęk i inne dolegliwości hemoroidalne. Szczególnie dla:

 • kobiet w okresie ciąży i po porodzie,
 • osób, których zawód wymaga wielogodzinnego siedzenia oraz osób podnoszących duży ciężar,
 • osób mających dietę ubogą w błonnik,
 • osób z nadwagą wywołującą dolegliwości naczyniowe,
 • osób z nadciśnieniem,
 • alergików,
 • diabetyków,
 • sportowców,
 • dla wegetarian i wegan, ponieważ nie zawiera żadnych substancji odzwierzęcych, ani nie jest testowany na zwierzętach.

Ostrzeżenia

 • Wyrób medyczny Kriomed może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Zaleca się konsultację z lekarzem przed zastosowaniem preparatu u kobiet wciąży i dzieci.
 • Ze względu na fakt, że hemoroidy mogą towarzyszyć innym schorzeniom, jeżeli po 3 tygodniach stosowania Kriomedu nie nastąpi zauważalna poprawa, należy zasięgnąć porady lekarza.
 • Nie używaj gorącej wody do sterylizacji i nie gotuj aplikatora, bo spowoduje to jego uszkodzenie.
 • Wyrób medyczny Kriomed należy przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Użytkowanie tylko zgodnie z wymogami producenta, według załączonej instrukcji.

 • Dystrybutor

  ALG PHARMA POLAND SP. Z O.O. SP.K.

  Producent

  Korporacja Gazolina Sp. z o. o.
  ul. Jagiellońska 7
  14 - 220 Kisielice

  Typ produktu

  Wyrób medyczny

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.