Sinutin Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

32,99

O produkcie

100010059

Sinutin jest złożonym, roślinnym suplementem diety o zbalansowanym składzie wyciągów roślinnych, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.

Właściwości

Sinutin jest złożonym, roślinnym suplementem diety o zbalansowanym składzie wyciągów roślinnych, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego. Andrographis paniculała wraz z wyciągiem z bzu czarnego (Sambucus nigra) oraz wyciągiem z tymianku (Thymus vulgaris) wspomagają naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Wyciąg z malwy (Malva sbestris) powoduje uczucie złagodzenia podrażnienia gardła i krtani, a tym samym przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przełyku i dróg oddechowych. Melisa (Melissa offidnalis) ma działanie odprężające co ułatwia sen, a tym samym przyczynia się do regeneracji organizmu. Wyląg z lipy (lilia cordata) tradycyjnie wspiera funkcjonowanie układu oddechowego.

Tabela

Każda tabletka zawiera: Zawartość
w 2 tabletkach
Zawartość
w 3 tabletkach
% RWS*
Wyciąg z dziewanny drobnokwiatowej 140 mg 210 mg -
Wyciąg z tymianku 140 mg 210 mg -
Wyciąg z malwy 100 mg 150 mg -
Wyciąg z melisy 80 mg 120 mg -
Wyciąg z owoców bzu czarnego
(15% antocyjanów)
66,7 mg 100 mg -
Wyciąg z lipy 40 mg 60 mg -
Wyciąg z Andrographis paniculata
(98% andrografolidów)
60 mg 45 mg -


*% referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: Substancja przeciwzbrylająca (dwuzasadowy fosforan wapnia bezwodny), dziewanna drobnokwiatowa wyciąg, tymianek wyciąg, substancja przeciwzbrylająca (celuloza), malwa zwyczajna wyciąg, melisa wyciąg, wyciąg z bzu czarnego, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), wyciąg z lipy, Andrographis paniculała wyląg, nośnik (kroskamneloza sodowa), stabilizator (hypromeloza), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancja przeciwpieniąca (glikol polietylenowy), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja wypełniająca (polidekstroza), barwnik (dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (talk), barwnik (chlorofilina)

Jak stosować

Doustnie. Tabletki należy przyjmować razem z posiłkiem i popić odpowiednia ilością płynu.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dzieci od 3 do 11 lat 1 tabletka 2 razy dziennie. Dzieci od 6 do 11 lat 1 tabletka 3 razy dziennie w rade konieczności. Młodzież powyżej 12 roku życia i dorośli: 1 tabletka 3 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dziel. Produkt nie jest przeznaczony dla dziel poniżej 3 lat, kobiet w dąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla diabetyków. Składniki aktywne mogą wpływać na krzepliwość krwi.

Waga

Masa netto: 31,35 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.