Provag, emulsja do higieny intymnej, 300 ml + Latopic, emulsja do kąpieli, 400 ml

Marka: PROVAG

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

52,20

O produkcie

100022976

Zestaw kosmetyków.

Właściwości

Provag emulsja jest specjalistycznym kosmetykiem przeznaczonym do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych. Delikatnie myje, pielęgnuje i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Ponadto nawilża, koi i łagodzi podrażnienia.

Latopic Emulsja do kąpieli zawiera metabolity Lactobacillus sp., które działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który wywołuje stany zapalne u osób ze skórą atopową. Emulsja do kąpieli kompleksowo pielęgnuje, chroni i odżywia skórę atopową, suchą i skłonną do podrażnień. Dzięki bogatej formule skutecznie oczyszcza, nawilża i natłuszcza skórę, tworzy na jej powierzchni delikatną warstwę okluzyjną, która zabezpiecza przed przeznaskórkową utratą wody. Emulsja łagodzi świąd i podrażnienia. Emulsja przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Emulsja ma właściwości hipoalergiczne.

Jak stosować

Provag
Przed pierwszym użyciem kilkakrotnie nacisnąć pompkę do pojawienia się emulsji. Niewielką ilość emulsji nanieść na czystą dłoń, rozcieńczyć wodą, umyć miejsca intymne, a następnie dokładnie spłukać bieżącą wodą. Stosować do codziennej pielęgnacji okolic intymnych.

Latopic
Do wypełnionej wodą wanienki należy wlać od 2 do 3 nakrętek emulsji. W przypadku kąpieli w wannie wlać od 2 do 4 nakrętek. Kąpiel powinna trwać około 10-15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem (bez pocierania).

Przeznaczenie

Provag emulsja jest specjalistycznym kosmetykiem przeznaczonym do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych.

Latopic emulsja do kąpieli kompleksowo pielęgnuje, chroni i odżywia skórę atopową, suchą i skłonną do podrażnień.

Pojemność

objętość netto: 300 ml + 400 ml

Producent

IBSS BIOMED S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.