Provag, emulsja do higieny intymnej, 300 ml + Latopic, emulsja do kąpieli, 400 ml

Dostępny
33,94
Darmowa dostawa od 199,00 zł

O produkcie

100022976

Zestaw kosmetyków.

*****

Pojemność

objętość netto: 300 ml + 400 ml
*****

Producent

IBSS BIOMED S.A.
*****

Przeznaczenie

Provag emulsja jest specjalistycznym kosmetykiem przeznaczonym do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych.

Latopic emulsja do kąpieli kompleksowo pielęgnuje, chroni i odżywia skórę atopową, suchą i skłonną do podrażnień.
*****

Jak stosować

Provag
Przed pierwszym użyciem kilkakrotnie nacisnąć pompkę do pojawienia się emulsji. Niewielką ilość emulsji nanieść na czystą dłoń, rozcieńczyć wodą, umyć miejsca intymne, a następnie dokładnie spłukać bieżącą wodą. Stosować do codziennej pielęgnacji okolic intymnych.

Latopic
Do wypełnionej wodą wanienki należy wlać od 2 do 3 nakrętek emulsji. W przypadku kąpieli w wannie wlać od 2 do 4 nakrętek. Kąpiel powinna trwać około 10-15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem (bez pocierania).

*****

Właściwości

Provag emulsja jest specjalistycznym kosmetykiem przeznaczonym do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych. Delikatnie myje, pielęgnuje i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Ponadto nawilża, koi i łagodzi podrażnienia.

Latopic Emulsja do kąpieli zawiera metabolity Lactobacillus sp., które działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który wywołuje stany zapalne u osób ze skórą atopową. Emulsja do kąpieli kompleksowo pielęgnuje, chroni i odżywia skórę atopową, suchą i skłonną do podrażnień. Dzięki bogatej formule skutecznie oczyszcza, nawilża i natłuszcza skórę, tworzy na jej powierzchni delikatną warstwę okluzyjną, która zabezpiecza przed przeznaskórkową utratą wody. Emulsja łagodzi świąd i podrażnienia. Emulsja przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Emulsja ma właściwości hipoalergiczne.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.