Provag

  (6)

Produkty PrOVag wytwarzane są przez Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek (IBSS) BIOMED. To polska firma biotechnologiczna z bogatym zapleczem naukowo-badawczym. Spółka stawia na innowacyjność i stale rozbudowuje asortyment, dbając przy tym o ochronę środowiska naturalnego.

Sortuj według

  PrOVag – od pomysłu do produktu

  ProOVag szczyci się tym, że samodzielnie tworzy swoje produkty. IBSS Biomed nieustannie rozwija działalność badawczo-rozwojową, ulepszając receptury tabletek, żeli, płynów do higieny intymnej. Firma zatrudnia fachowców z doświadczeniem wielu dziedzinach, m.in. w biologii molekularnej oraz immunologii. Przedstawiciele marki dbają również o optymalizację procesów produkcyjnych, rozwój testów, a także metod analitycznych. Z tego powodu PrOVag cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów.

  PrOVag – postaw na dobry skład

  Składniki aktywne zawarte w produktach PrOVag dobiera się, uwzględniając najnowsze doniesienia naukowe. Stąd też niezależnie, czy wybierzesz żel do higieny intymnej dla kobiet i dzieci PrOVag, czy kapsułki poprawiające stan flory bakteryjnej, możesz być pewien, że zawierają one substancje cechujące się wysoką efektywnością. Cena tych artykułów jest uzależniona m.in. od gramatury. Emulsję do higieny intymnej PrOVag, jak i inne wyroby tej znajdziesz m.in. w aptece.

  PrOVag – kapsułki, żele, emulsje do higieny intymnej

  Produkty PrOVag poleca się kobietom i dziewczynkom powyżej 1 roku życia ze skłonnościami do nawracających stanów zapalnych narządów płciowych. Żele, emulsje i kapsułki PrOVag stanowią także skuteczny sposób na przywrócenie naturalnej równowagi mikroflory bakteryjnej okolic intymnych i utrzymanie optymalnego poziomu pH. Wyrobów używa się także profilaktycznie przy antybiotykoterapii oraz w czasie ciąży lub w połogu.