Goldisept, spray, 25 ml

Wyrób medyczny z wyciągiem z mangostanu właściwego i mięty pierzowej.

Dostępny
12,93

Klienci kupili również

O produkcie: Goldisept, spray, 25 ml

100016625

Opis

Nazwa Goldisept
Postać Spray
Wielkość opakowania 25 ml
Działanie/właściwości
  • Łagodzi podrażnienie gardła.

Goldisept, spray, 25 ml to wyrób medyczny, który wspomaga leczenie, łagodzi objawy oraz przebieg przewlekłych, nietypowych i nieswoistych zapaleń gardła i jamy ustnej.


Właściwości

Goldisept spray do ust i gardła stanowi niezastąpione wsparcie w leczeniu, łagodzeniu objawów oraz poprawianiu przebiegu przewlekłych, nietypowych i nieswoistych zapaleń gardła i jamy ustnej.

Jak działa Goldisept?

Goldisept skutecznie wspomaga walkę z infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi, redukując stan zapalny i przyspieszając proces gojenia. To nieocenione narzędzie w walce z różnymi patogenami, które mogą powodować dolegliwości w gardle i jamie ustnej.

Jednym z najważniejszych aspektów działania Goldisept jest nawilżanie wysuszonych błon śluzowych. Często przyczyną takiego stanu jest niedostateczne wytwarzanie śliny, będące skutkiem przyjmowania niektórych leków, zaburzeń hormonalnych, a także występujące w przypadku osób z cukrzycą czy refluks żołądkowo-przełykowy. Goldisept skutecznie niweluje dyskomfort związany z suchymi błonami śluzowymi, przywracając im naturalną wilgotność i równowagę.

Ponadto, Goldisept doskonale radzi sobie z problemami wynikającymi z nadużywania głosu lub długotrwałego drażnienia okolicy gardła. Czynniki takie jak dym papierosowy, pył, spożywanie alkoholu czy ostra, gorąca dieta mogą powodować stan zapalny, który utrudnia normalne funkcjonowanie. Goldisept wspomoże złagodzić objawy i przyspieszyć regenerację podrażnionych tkanek.

Dowiedz się więcej o sposobach na ból gardła.


Skład

Skład: złoto cząsteczkowe, wyciąg z mangostanu właściwego (Garcinia mangostana), wyciąg z mięty pieprzowej (Mentha piperita), wyciąg z limety kwaśnej (Citrus aurantifolia), mineralne sole potasu, wapnia, magnezu i sodu, gliceryna, srebro cząsteczkowe, woda oczyszczona.

Jak stosować

Jak stosować Goldisept?

Rozprowadzić preparat na chorą powierzchnię. Powtarzać czynność systematycznie, nie częściej niż co 2-3 godziny


Dzienne spożycie

Jak często stosować Goldisept?

Stosować 3-4 razy dziennie.


Przeznaczenie

Kiedy stosować Goldisept?

  • Goldisept wspomaga leczenie, łagodzi objawy,
  • poprawia przebieg przewlekłych stanów zapalnych gardła i jamy ustnej.
  • Infekcje wirusowe i bakteryjne, wysuszenie błon śluzowych,
  • niedostateczne wytwarzanie śliny,
  • nadużywanie głosu, drażnienie okolicy gardła oraz zabiegi medyczne.

OstrzeżeniaDystrybutor

TARCHOMIŃSKIE ZAKŁ. FARM. POLFA S.A.

Producent

TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.