Symphar NaCl, roztwór 3%, 48 ampułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,97
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100019708

3% roztwór NaCl w ampułkach

Właściwości

Hipertoniczny 3% roztwór NaCl. Zapobiega zasychaniu śluzu oskrzelowego.

Skład

składniki: 3% roztwór NaCl

Jak stosować

Zalecaną dawką hipertonicznego 3% roztworu NaCl do inhalacji jest jedna ampułka jednorazowa od 2 do 4 razy dziennie.Odłamać ampułkę jednorazową i odkręcić jej górną część, aby otworzyć.Przelać zawartość ampułki do nebulizatora.Postępować zgodnie z instrukcją producenta nebulizatora dołączoną do urządzenia.

Przeznaczenie

Roztwór poprawia przemieszczanie się wydzielin w dolnych drogach oddechowych dzięki efektowi osmotycznemu.

Ostrzeżenia

Do jednorazowego użycia. Wyłącznie do inhalacji. Nieprzeznaczone do iniekcji.Przed użyciem należy upewnić się, czy ampułka jednorazowa nie jest uszkodzona. Nie używać uszkodzonej ampułki jednorazowej.Postępować zgodnie z instrukcją producenta nebulizatora.W przypadku skłonności do występowania duszności lub nadwrażliwości nie należy stosować roztworu do inhalacji bez nadzoru lekarza.Nie łączyć z innymi lekami. Trzymać poza zasięgiem dzieci.Nie używać po terminie zdatności do użycia.Otwarta ampułka jednorazowa nie może być ponownie użyta. Ze względu na to, iż produkt nie zawiera konserwantów, ponowne użycie tego produktu może wiązać się z ryzykiem podania roztworu zanieczyszczonego.

Możliwe skutki uboczne

Rzadko mogą wystąpić okresowe podrażnienia (np. kaszel) lub odwracalne obkurczenie oskrzeli.Zalecane jest wcześniejsze podanie leku rozszerzającego oskrzela. W przypadku wystąpienia działania niepożądanego należy przerwać leczenie i zgłosić się do lekarza lub farmaceuty.

Waga

objętość netto: 48 ampułek po 4 ml

Producent

Laboratoire UnitherEspace Industriel Nord151, Rue André Durouchez, CS 2802880084 Amiens Cedex 2Francja

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.