GAL, Galomega, olej z mięśni ryb sardynkowatych bogaty w naturalne kwasy omega-3, suplement diety, 300 kapsułek elastycznych

Marka: GAL

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

31,99

O produkcie

100002240

GAL Galomega olej z mięśni ryb sardynkowatych bogaty w naturalne kwasy omega-3 - suplement diety .Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju rybim, Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-3, głównie kwasy EPA i DHA.

Tabela

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu 2 kapsułki 4 kapsułki
Kwas eikozapentaenowy (EPA) 180 mg 360 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 120 mg 240 mg

Skład

Składniki: olej rybi, żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca (glicerol).

Jak stosować

doustnie, podczas posiłków

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków.

Przeznaczenie

Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia oraz funkcjonowania mózgu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

masa netto: 700 mg / 1 kapsułkę

Producent

S.P.R.P. GAL
61-012 Poznań
ul. Krótka 4

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.