Gal

  (50)

Gal jest rodzinną firmą działającą na rynku od ponad 30 lat. Jej specjalnością są suplementy diety bazujące na roślinnych olejach tłoczonych na zimno oraz produkty pochodzenia pszczelego. Gal produkuje ponadto kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Wyroby marki powstają z naturalnych składników.

Sortuj według

Poznaj kosmetyki Gal

Substancjami wykorzystywanymi przez markę Gal są m.in. olej z wiesołka, olej z nasion ogórecznika, koenzym Q10, keratyna oraz witaminy A i E. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała mają postać kapsułek żelatynowych typu twist-off. Wewnątrz kapsułek mogą znajdować się regenerujące sera, odżywki do brwi i rzęs czy olejki do kąpieli złuszczające naskórek i przygotowujące ciało do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Produkty Gal mają przystępną cenę, dlatego uzupełnienie nimi domowej kosmetyczki nie wiąże się z dużym wydatkiem. Zobacz, jakie kosmetyki Gal oferuje producent!

Gal - suplementy diety dla dorosłych i dzieci

Gal tworzy wysokiej jakości suplementy diety dla całej rodziny, w tym dla diabetyków. Proponowane preparaty pomagają uzupełnić niedobory witamin oraz makro- i mikroelementów. Dostępne są m.in. produkty z olejem z kiełków pszenicy, czarnuszki czy ogórecznika. Z myślą o najmłodszych powstał produkowany przez Gal tran. Preparat pomaga uzupełnić dietę dziecka o witaminy A i D oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Oferowany przez Gal tran ma postać płynu lub kapsułek. Specjalnie dla dzieci marka opracowała ponadto witaminowe żelki Galusie czy lizaki z propolisem.

Wypróbuj produkty pochodzenia pszczelego od marki Gal

Gal wytwarza też produkty pochodzenia pszczelego, wykorzystując m.in. propolis czy pyłek kwiatowy będący źródłem witamin i minerałów. W asortymencie firmy nie zabrakło również liofilizowanego mleka pszczelego czy pierzgi pszczelej oraz różnych rodzajów miodów.