Quixx Katar, spray do nosa, 30 ml

Marka: QUIXX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

15,08
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100011457

Właściwości

Quixx Katar to hipertoniczny spray do nosa - stężenie soli wynosi 2,6%. Zawiera naturalną wodę morską z Oceanu Atlantyckiego wraz z cennymi minerałami i pierwiastkami śladowymi. Quixx Katar przynosi naturalną ulgę w przypadku niedrożności nosa i zatkanych zatok w przebiegu przeziębienia, grypy lub alergii. Działa również kojąco na wrażliwą śluzówkę nosa. Zawiera wyłącznie składniki naturalne. Nie zawiera konserwantów. Może być stosowany przez dorosłych, dzieci od 6 miesiąca, kobiety w ciąży i matki karmiące. Jest bezpieczny przy długotrwałym stosowaniu. Zawiera system przeciwbakteryjny zabezpieczający przed skażeniem. Dzięki niemu może być stosowany przez 6 miesięcy od pierwszego użycia.

Skład

100 ml zawiera 84,6 ml naturalnej wody morskiej oraz 15,4 ml wody oczyszczonej

Jak stosować

Niemowlęta powyżej 6. miesiąca życia i dzieci: 1-2 dawki do każdego otworu nosowego 2-3 razy dziennie.Dorośli: 1-3 dawki do każdego otworu nosowego 2-3 razy dziennie.

Producent

Pharmaster,
ZI de Krafft,
67150 Erstein, Francja.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.